» Mobil Cihazlar & Dosyalarda Son 20

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
» Mobil Cihazlar & Dosyalarda Son 20
Bence ski uygulama daha iyiidi!!.. Bi konu açtığım zaman şimdi acaba açıldımı die bakıyorum!! zaman alıcı bişi... bence genel son 20 alınmalı!!..

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Tamam MaxiCEP yani modbil içerikli bi sitemiz var ama bence sadece bu alanlarda konular takip etmek yanlış bişi!!.. Genel olarak son 20 konu daha güzel!! Olduğu kanaatindeim!!..

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Nerden bahsediyorsun anlamadım. 2 mesaj atmışsın. İkisinde de ne demek istediğin tam belli değil ?

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Ana sayfada olan son 20 konunun takibi vardıya hani son atılan mesajları gösteriyordu!!.. şimdi sadece Mobil Cihazlar & Dosyalarda Son 20 yi gösterio diğer konularda atılan mesajlar görünmüyor ondan şikayetçiyim!!..
Anlatabildim mi?

UndeRqRo.uNd

Üye
bundan sonra istatitikler bu yönde gösterilicek. istatistikler her konu için değil sadece mobil içerik veren konulardaki konuları gösterimi sitemiz ve içeriğin o forumlarda yoğunlaşması amacıyla daha faydalı olacaktır.

Ozan

Ozan

Admin
Sol tarafa da konu dışını gösterebiliriz eğer mümkün se fakat son mesajların sadece mobil cihazlar ile alakalı olması sitemizin adına daha çok yakışıyor gibi. Şimdilik en azından denemek içib böyle yapıldı. Konu dışı ve diger bölümler ayrı olarak gösterilebilir bir blog da.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
yapılırsa daha ii olur kanatindeyim!!..

Son Mesaj Yazılan 20 konu die açılırsa daha ii olur!! Bence

perfectlover

Üye
Blackrose'un fikrine katılıyorum ama bu durumda her bölüm için böyle bir uygulamaya gidilmesi gerekecek ki bu da bana göre anasayfanın karman çorman olması anlamına geliyor. Yine de karar yönetimin.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
ya ben her bölüm için ayrı olsun demiyorum ;) Sadece Mobil olmasın son 20 konu genel olsun istiyorum!. ;) tabi sadece bi istek karar yönetime ait ;)

MagNum

MagNum

Üye
iLk önce anLamadım siteye girince hiç kimse bişe yazmamış die sonradan anLadım eski uyquLama kesinLikLe daha iyiydi ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt