mms kampanyası eylül

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blueboytr

Üye
    Konu Sahibi
mms kampanyası eylül
6 Eylül 2008 günü 10:00-17:00 saatleri arasında BEN KAMPUSLUYUM EYLUL AYINDA MMS BANA BEDAVA yazın, adınızı ve soyadınızı ekleyip 2379'a kısa mesaj gönderin, 8-29 Eylül tarihleri arasında tüm Turkcell'lilere bedava MMS gönderme şansını yakalayın.

Kampanya sadece Kampus Tarifesindeki abonelerimiz için geçerlidir.

* Kampanyaya sadece Kampus tarifesindeki abonelerimiz katılabilir.
* Kampanyaya katılım sadece 6 Eylül 2008 günü 10:00-17:00 saatleri arasındadır. 6 Eylül 2008 günü 10:00-17:00 saatleri dışında atılan kısa mesajlara cevap verilmez ve kampanya tanımlanmaz.
* Kampanyadan yararlanacak abonelere 8 Eylül tarihinde bilgilendirme kısa mesajı gönderilir.
* Abonelerimizin, kısa mesaj ile kampanyaya katılımları bildirilmeden önceki MMS kullanımları ücretlidir.
* Bilgilendirme mesajının gelmesinden sonra 29 Eylül tarihine kadar Turkcell'den tüm Turkcell abonelerine ücretsiz MMS gönderilebilir.
* Günlük abone başına MMS kullanımı 1.000 adettir. Günlük 1.000 adedin üzerindeki kullanımlar güncel MMS tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
* Doldurulmayan günlük 1.000 MMS limiti ertesi güne devretmez.
* Hediye MMS'ler kişisel kullanım için geçerlidir. Ticari amaçlı olarak kullanılamaz veya satılamaz.
* Ücretsiz MMS hakkı sadece Turkcell'den Turkcell'e gönderilen MMS'ler için geçerlidir.
* Ücretsiz MMS gönderimi yurtiçindeki diğer operatörlere ve yurtdışına doğru geçerli değildir.
* Kampanyadan bireysel Hazır Kart ve faturalı hatlı tüm abonelerimiz faydalanabilir.
* Telefonunuzun MMS ayarını ücretsiz yapmak isterseniz, MMS yazıp kısa mesaj olarak 2222'ye atmanız yeterli. Gelecek ayar mesajını saklamanız durumunda MMS gönderebilirsiniz.
* Turkcell, kampanyalarının tarih ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ilo53

ilo53

Üye
paylasım ıcın sool ama sonradan kntr gıtmesın

cool_eagle

Üye
sağol paylaşımiçin... turkcell de abarttı haa şu işi BEN KAMPUSLUYUM EYLUL AYINDA MMS BANA BEDAVA bu ne arkadaş yaaa :D
mms yazalım bitsin :D

Salihyet

Salihyet

Üye
ya kontörüm yoook :ss yollardım ama kont lazım.. -20 'yim...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben yolladım...teşekkürler...çooook işe yarıyoooor

eQooo

eQooo

Üye
ayrımcılık niye sadece kampüscell... :D

ilo53

ilo53

Üye
benım -20 gonderdım oldu

nemkate

Üye
saat 7de gordum kampanyayı ve şikayet ettim sonunada benide dahil edin dedim bugun aradılar boyle bir imkanımız yok dedlr

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
tühbe 1 günle kaçırmışız.agustos ayını yakalamıştım ama bu kaçmış :(

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
paylasım ıcın sool

cool_eagle

Üye
bana onay msjıda geldi artk beleş mms atabiliom :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...