mmcstore Dosyası Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

TeArS

Üye
    Konu Sahibi
mmcstore Dosyası Lazım
arkadaşlar 6600 ında c:\system\mmcstore dosyasını bana göndere bilecek bir baba yigit aranıyor

hafıza kartı kilidiyle ilgili birşey yapacağım bende yok bu dosya hafıza kartına şifre koysamda oluşmuyor bi zahmet üşenmeden bana atabilirmisiniz.

[email protected]
yada
[email protected]

Şimdiden Teşekkürler

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş ne yapacan onu

symbianboy

Üye
6670de yok olsa upload ederdim

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bulursam eklerim..

TeArS

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz İçin Sağolun Kitlitlenen Hafıza Kartları için Bir Deneme Yapcağım Olursa Bundan Sonra Hafıza Kartları Kilitlenince Sorun Çabuk Halledecez

TeArS

Üye
    Konu Sahibi
Peki OGATECH Marka Hafıza Kartı Kullanan Varmı Aranızda

[SHARK]

Üye
c:\system\mmcstore
kardes arkadas buraya baktı oyle bişiy bulamamıs yaw bi yanlıslık olmasın :rolleyes:

TeArS

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza KArtına Şifre KOymadıysan O Dosya Oluşmuyor bitane şifre sallarsan oluşur mmcstore dosyası

Hafıza Kartının Şifresi OGATECH mi ? Eğer OGATECH se hafıza kartına bir şifre koyup mmcstore dosyasını bana yollaya bilirmisin doyayı gönderdikten sonra şifreni kaldırırsın yine

Şimdiden Sağol

[SHARK]

Üye
Tamam arkadas a soylerım ayarlarız :)

[SHARK]

Üye
:) 8) BİLADER BENIM TELEFON 3650 denedım oldu dosyayı su adrese yukledım cok kucuk bişey zaten buyur
:artı:

gentleman

gentleman

Üye
yok ama sandisk hafıza karları çok iyi

gentleman

gentleman

Üye
arkardaşlar trans flash hafıza kartı lazım oldu hiç biryerde bulamadım yardımcı olurmusunuz

[SHARK]

Üye
Originally posted by gentleman@Oct 29 2005, 11:41 PM
arkardaşlar trans flash hafıza kartı lazım oldu hiç biryerde bulamadım yardımcı olurmusunuz
[post=201899]Quoted post[/post]​
Olayı biras daha acarmısın arkadasım :rolleyes:

enigma

enigma

Üye
baba ne yapacağını anladım ama bence işe yaramaz

TeArS

Üye
    Konu Sahibi
çok çok teşekkür ederim arkdaş 1 numarasın

JeT_Li

Üye
arkadaşlar aynı sorun bendede var şuan mmcstore dosyasını bende arıyorum düşünsenize şifre kırıcı programlar nasıl buluyor şifreyi? tabiki mmcstoreden. o dosya olmadığı zaman bulamıyor. ben denedim bulamadı.. hata veriyor.. bana kim gönderebilir..?
[email protected]

bbozkurt

Üye
arkadaşlar aynı sorun bendede var şuan mmcstore dosyasını bende arıyorum? tabiki mmcstoreden. o dosya olmadığı zaman bulamıyor. ben denedim bulamadı.. hata veriyor.. bana kim gönderebilir..?
bbozkurt47@hotmail.com

Üst Alt