Yardım Mix Radio Inmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Mix Radio Inmiyor
Mix Radio İnmiyor Telefonum Lumia 620 yükleniyor yazısı geliyo sonra ilgilenmeniz gerekiyor yazıyor tekrar dene diyorum indiriyor Tekrar Aynı Hataları Veriyo Nasıl Çözebilirim+++++++++

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Mix Radio İnmiyor Telefonum Lumia 620 yükleniyor yazısı geliyo sonra ilgilenmeniz gerekiyor yazıyor tekrar dene diyorum indiriyor Tekrar Aynı Hataları Veriyo Nasıl Çözebilirim+++++++++

Telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra tekrar deneyin.

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi

respection123

Üye
Wifi de Proxy varsa kapatın

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Birde xap kurulumu ile deneyin.
Ekteki dosyayı rar'dan çıkardıktan sonra hafıza kartınıza kopyalayın ve mağaza giriş yapın. Biraz bekledikten sonra dosya görünür üzerine tıklayın ve yükleme aşamasına geçin.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Ekteki dosyayı rar'dan çıkardıktan sonra hafıza kartınıza kopyalayın ve mağaza giriş yapın. Biraz bekledikten sonra dosya görünür üzerine tıklayın ve yükleme aşamasına geçin.
iniyor fakat yüklemiyor deneyim ama
Olmuyor radio nun i sine gelince yüklemeyi bırakıp ilgilenmeniz gerekiyor. diyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Üzgünüm ama bu durumda başka bir alternatif kalmıyor. :(

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Olmaz öyle şey, Windows Phone kusursuz sistem, Android'deki gibi hatalar yok :lac:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sistemde sorun olsa hiç kimse yükleyemez değil mi Pika?

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
soft reset attım gene olmadı

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
sorunum devam ediyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
telefonun bölgesini abd bölgesel biçimi de abd yapıp telefonu yeniden başlat,açıldıktan sonra konum ve telefonumu bul özelliklerini aktif et. Daha sonra pc'den mağazaya girip uygulamayı bul ve yükleyi seç. Mağaza otomatik olarak telefonuna kuracaktır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yine de olmazsa hesabınla ilgili bir problem vardır. Sıfırlama yapıp başka hesapla oturum açıp uygulamayı yüklemeyi dene.