Miui Rom S4 Offical Yukleme Ile Ilgili Bir Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Andevoid

Üye
    Konu Sahibi
Miui Rom S4 Offical Yukleme Ile Ilgili Bir Soru
Bildiginiz uzere s4 i9500 için offical miui rom çıkti. Rom android 4.2.2 surumu fakat ben 4.3 guncellemesini yukledim. Şimdi ben bu romu yuklersem imei'im uçar mi? Eskiden çünkü ubmg9 den ubmea'ya dondugumuzde imei ucuyordu. efs yedegim var fakat 4.2.2 deyken almiştim bişey degistirir mi 4.3 te bir daha yedek alayim mi?bir bilen yok mu ya :-(acil cevap lazim arkadaslar lutfen :((

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hem garantiden cihazın devre dışı kalır hemde yapım numarası 4.2 olduğu için sorun yaşarsın.imeş sorunuda cabası

• Beğen
Tepkiler: Andevoid

Andevoid

Üye
    Konu Sahibi
garantim yok zaten :) cihazin devre dişi kalir drken ne diyorsun tam anlamadim ?birde imei kesin gider mi giderse efs yi flashlayinca duzelir mi?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Garantin yoksa sorun yok 4.2 tabanlı imei ucarsa 4.3 modem yüklersin yüklemende sakınca yok ozaman yeni 4.3 sürümlerde sayac aktif artık yani orjin yuklemeler dışında cihaz garanti dışı kalıyor.

Yüklemeden once hangi sürümler için olduğuna dikkat et

Andevoid

Üye
    Konu Sahibi
imei uctugunda modemi yukledigimde kesin geri doner mi imei peki ogrenci oldugum için telefonumu kaybetmek istemem :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
imei uctugunda modemi yukledigimde kesin geri doner mi imei peki ogrenci oldugum için telefonumu kaybetmek istemem
Bunun herzaman riski var cihazında nasıl garanti yok peki ? orjinal değilmi oda önemli sakın replika deme

Andevoid

Üye
    Konu Sahibi
garanti yok derken su sekilde samsung turkiye garantisi yok medcell garantili :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
garanti yok derken su sekilde samsung turkiye garantisi yok medcell garantili :)
Risklli denemek istersen tercih senin benim başımada geliyor.Şu an 4.3 mü yüklü ? eğer öyleyse önce hiç girişmemeni tavsiye ederim.Çünkü downgrade olayında henuz sağlıklı değil odin sürümüde değişti.

Andevoid

Üye
    Konu Sahibi
su an 4.3 turkiye romu yuklu o zaman ben miui ye ne zaman 4.3 romu çıkarirsa o zaman yukleyeyim off keske 4.3 e yukseltmeseydim herşey için sagol...

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
su an 4.3 turkiye romu yuklu o zaman ben miui ye ne zaman 4.3 romu çıkarirsa o zaman yukleyeyim off keske 4.3 e yukseltmeseydim herşey için sagol...
Rica ederim hayır root ve uygun recovery çıkarsa bende test edip konusu paylaşıcam merak etme :) :oke:

Andevoid

Üye
    Konu Sahibi
takipteyim o zaman :)

Üst Alt