mIRC v2 Türkçe By CoLonieX

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
coloniex

coloniex

Üye
    Konu Sahibi
mIRC v2 Türkçe By CoLonieX
mIRC v2 By CoLonieX

Resimler Yenilenmiştir..

Yukarıdaki ResimLeri İngilzice Halindeki GörüntüleridirProgramdan Genel görünüm.

Program Özellikleri
-Tam Ekran( Screen)
-Beyaz ve Siyah Tema
-Farklı ServerLar için PROFİL oluşturma
-Java olması neDeniyLe çoğu telefona uyum sağlama
-Düşük Kontor Sarfiyatı

isimi mIRC oLarak değişitilDi.

Programın çevirimi tamamen bana ait ilk çevirim :D inşallah problem çıkmaz .Antivirüs taramasından geçirilmiştir güvenle kullanabilrisiniz.

SeçenekLer-Profil-Profil ekle BölümünDen istedeiğiniz Chat sunucusuna bağlanabilir ve nick ayarlarını yapabilrisiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serdocan34, köprülü, MH_ZAFER ve 2 diğerleri

silop_kms

silop_kms

Üye
Emeğine sağlık...

genc_azad

genc_azad

Üye
Emegine saglık kardeşim..6600 da biraz yavas calısıyo ama super bi calışma olmuş..Serverlere nasıl baglanabılecegimiz hakkında bi bilgi verseydin süper olurdu ben yaptım ayarları ama baglanamadım cevabınızı bekliyorum teşekkürler..

coloniex

coloniex

Üye
    Konu Sahibi
SeçenekLer-Profil-Profil ekle BölümünDen istedeiğiniz Chat sunucusuna bağlanabilir ve nick ayarlarını yapabilrisiniz.

Ayrıca Tam ekran olrak kullanmanı öneriyorum... ßir takdik vereyim ne kadar az kanal olur veya ne kadar veri alışverişi az olursa o kadar az kontor yer zaten bu programın fazla birşey yediğini görmedim :D

hotbord_34

Üye
Ben n73 yukledim ama nik olusturmak istedim ama yapamadin benim 6600 denerim ama cepe format atticam bir ara guzel programa benziyor tsk eline saglik

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın

coloniex

coloniex

Üye
    Konu Sahibi
ArkadaşLar Programa Girin SeçenekLer Profil-Profil Ekle yapın. Orda tüm bilgiler var nizk,server,port vs.. sonra kaydet deyin ve seçenekler bağlan deyin.. iyi chat Ler... ;) ;)

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
tşk eline sağlık

aryscat

aryscat

Üye
teşekkürler kardeş

turtle55

Üye
kaç knt gidiyo

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Teşekkürler...:oke:

byl82

Kapalı Hesap
teşekkürler

coloniex

coloniex

Üye
    Konu Sahibi
sağolun..

ada965

Üye
tamam a basılmıyor

coloniex

coloniex

Üye
    Konu Sahibi
Resimleri yenilenmiştir.Daha güzel resimlerde vardı ama bu genel olarak nasıl birşey olduğunu belirtiyor. Program
%100 tavsiyemdir..

g1gfe4ds2

Üye

Güzel paylaşim soğol...

HyPo_

Üye
Bu programla mynete grmeyi denedin mi? Grdiysen bi acklama yapta bzde faydanalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt