Miracast Kullanarak PC ekranını Smart LG TV'ye Aktarma Yardım Win10

Sponsorlu Bağlantılar

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Miracast Kullanarak PC ekranını Smart LG TV'ye Aktarma Yardım Win10
Evet sorum açık. Tv Lg 42LA620-S , miracast , intel widi , wifi direct falan herseyı desteklıyor smart tv. Ama pc toplama kasa ozellklerını imzamda görebilirsiniz. Wİndows 10. sag altaki bildirim penceresini açıyorum Baglan dıyorum bulamıyor. PC ekranını tv ye aktarmak istiyorum film izlemek için. İkiside aynı ınternete baglı farklı odadalar. Yardım edın lütfen.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
dosyaya sağ tıkla ve cihaza ata kısmına git. televizyon aynı wifi ağına bağlı olsun

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
dosyaya sağ tıkla ve cihaza ata kısmına git. televizyon aynı wifi ağına bağlı olsun
Yaw knk onu biliyoz o oluyorda , ben pc nin ekranini aktarmak istiyorum canli olarak, pc den netten film accam tv de gozukcek

exp_l0it

exp_l0it

Üye
internette intel widi programını yükle diyo pcye sonra gözücükücek heralde pcde

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
internette intel widi programını yükle diyo pcye sonra gözücükücek heralde pcde
Of be kanki. Konuyu okumadin galiba iyi oku. Intel widi bana olmaz beninki amd , o intel ister. Benim pc ye miracasti nasil ayarlicam destekliyormu o lazim bana .

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Of be kanki. Konuyu okumadin galiba iyi oku. Intel widi bana olmaz beninki amd , o intel ister. Benim pc ye miracasti nasil ayarlicam destekliyormu o lazim bana .
bi fikrim yok ben filmi indirip cihaa atıyorum daha bir bilgim yok

mecitusta01

Üye
bende aynı dertten muzdaribim gardaş

asgz

asgz

Üye
Bu şekilde ancak dosya paylaşımı yaparsınız canlı aktarım olmaz, ev ağı kurmanız lazım onu da yapmamışsınız. miracast programı arattırın ve deneyin ben ezcast kullanıyorum ama tv de wifi olmadığı için ezcast dongle ile

Üst Alt