Miniclip Harika bir Oyun Sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Qarasiyam

The Qarasiyam

Üye
    Konu Sahibi

Play Free Online Games, sports games, massive multiplayer games, action games, puzzle games, flash games and more.
www.miniclip.com/ - -


bu siteye girip en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz ayrıca üye olup kendi karakterinizi yaratabilirsiniz ce kendi tarzınızda sketchstar sayesinde animasyonlar yaratabilirsiniz üye olduktan sonra başka ülkelerden multiplayer yani uzaktan oynayıp oyun oynayabilirsiniz derecenizi yükseltebilirsiniz.
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt