minibüs :S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
minibüs :S
arkadaşımla stüdyoya gidip birkaç şarkı seslendirdik solo falan attım neyse. sırtımda elektro var minibüsteyim ayakta duruyorum. karşıda tipsiz bi kız az ileri gidermisin dedi bana. aramızda bi metre var. kızda tipsiz bişey :S gitarla kafasına vurasım geldi yemin ediyorum ayar oldum ....

Black-killing

Black-killing

Üye
Gitara yazık olur müdür :D

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
onlara bende gıcık oluyor :zzz: ben oturuyorum kız benim oturdupum koltuğun demirine tutunuyor sallandı minibüs sonra benim üstüme düşçek gibi bişey oldu bana öyle bir baktıki sanki ben düşürdüm üstüme :zzz:

Black-killing

Black-killing

Üye
onlara bende gıcık oluyor :zzz: ben oturuyorum kız benim oturdupum koltuğun demirine tutunuyor sallandı minibüs sonra benim üstüme düşçek gibi bişey oldu bana öyle bir baktıki sanki ben düşürdüm üstüme :zzz:

Sende üstüne düşeni yapsaydın kardeş :kop2

- - - Eklendi - - -

Sende üstüne düşeni yapsaydın kardeş :kop2:

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
    Konu Sahibi
benimde üstüme düşüyorlar. tepki vermiyorum kızlar özür diliyor ama tepki vermiyorum :)

ayıp lan ayıp :) aynısını annenıze bacınıza yapsalar nasıl olur :)

- - - Eklendi - - -

Gitara yazık olur müdür :D

Haklısın. İbanez rg 1.800 falan bayıldık :)

Black-killing

Black-killing

Üye
benimde üstüme düşüyorlar. tepki vermiyorum kızlar özür diliyor ama tepki vermiyorum :)

ayıp lan ayıp :) aynısını annenıze bacınıza yapsalar nasıl olur :)

- - - Eklendi - - -

Haklısın. İbanez rg 1.800 falan bayıldık :)

Electro mu ? Gerçi electrolar fazla

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
htc one x ibanez :D hayat sana güzel valla :D

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
bizde 3 tane var :D bi tanesi curudu ama olsun :D

Dogan gorunumlu sahin araciligiyla

Beyinli Adam

Beyinli Adam

Üye
o sana bayılıyordu sanki

yasin-48

Üye
:d:ee kardeşler her kız akıllı değil bazılarının ki beş karış havada bende de oldu bi ara aynı demirden tutuyorum oda tutuyor aramızda 2 metre war nerdeyse elini çekermisin diyo bana ben nerden tutunacağım :aha:

tazz2

tazz2

Üye
evinden aldıracam seni :D :d: :kop2:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
:d:ee kardeşler her kız akıllı değil bazılarının ki beş karış havada bende de oldu bi ara aynı demirden tutuyorum oda tutuyor aramızda 2 metre war nerdeyse elini çekermisin diyo bana ben nerden tutunacağım :aha:

Kafayı sıyırmış...

Black-killing

Black-killing

Üye
.Behzat Ç.;5501466]Electro diye bi gitar yok kardeş. Elektro var :) evet elektro gitar

Bir harf için kalbimi kırdın :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...