mini aşk testi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Çiftlerin çoğu partnerlerine aşık olmamalarından şikayet ederler. Kendilerine nasıl aşık olabilecekleri sorulduğunda ise çoğunlukla cevaplarından emin değillerdir. Bazen insana aşkı gösteren yol, partnerini aşık eden şey değildir. Örneğin, bir insan partnerinin sıradan ihtiyaçlarını gidererek aşkını gösterebilir. Bu egzersiz size yardımcı olabilir ve partneriniz aşık olmanız için gereken şeyleri düşünebilir.
Duygularınızı anlamanızı sağlayan mini test

İki sayfa kağıda, bir kaleme ve rahatsız edilmeyeceğiniz yaklaşık 30 dakikaya ihtiyacınız olacak. Eğer siz ve partneriniz bu egzersizi ayrı ayrı yaparsanız daha sonra da öğrendiklerinizi paylaşırsanız umduğunuzdan daha da fazlasını kazanacaksınız. Eğer partneriniz güçlü değilse, her şey daha da kötüleşiyorsa, ihtiyacınız olanı öğrenmeniz konusunda daha da sabırlı olmayı öğreneceksiniz. Yapmanız gereken İlk olarak bir sayfa kağıt alın ve yazın:

"Bir çocuk gibi, aşık oldum.." Daha sonra, aşağıya düşündüğünüz birkaç şey yazın. Listenizde bir büyüğünüzün yada bir sevdiğinizin sözleri de yer alabilir. Fiziksel etkileri, sizinle geçirilen zamanları, alınan hediyeleri hatırlamanız gerekir. Belki de sizin en sevdiğiniz yemeği yapan yada sizin için yakınınızdaki kağıdı dolduran biridir.İkinci sayfaya yazın:

"Aşık oldum..." ve altına şu anki yada önceki partner(ler)inize aşık olduğunuzu düşündürebilecek her şeyi yazın. Listeyi gözden geçirin ve hangilerini tercih ettiğinizi düşünün. Daha sonra aşık olmadığınızı göreceksiniz, ne yazdığınızı hatırlayın ve partnerinize, sizin için çok şey ifade eden bir yolla aşklarını göstermelerini isteyin.
Eğer listelerinizde yer alan şeylerle mücadele ediyorsanız, birkaç eski fotoğrafla hatırlamayı deneyin yada kendinizi iyi hissetmediğinizde sizinle nasıl ilgilendiğini hatırlayın.Bu egzersizi tamamlamak sizi rahatsız edebilir yada ilişkiniz hakkında endişelenmenize neden olabilir, bunu partnerinizle yada güvenilir bir arkadaşınızla konuşmayı deneyin. Diğer bir tercih olarak bir ilişki danışmanına görünmeyi dikkate alabilirsiniz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt