Milli takımlara 15 futbolcu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Milli takımlara 15 futbolcu

Milli takımlar haftasında yabancılardan Kuyt (Hollanda), Yobo (Nijerya), Meireles (Portekiz), Stoch (Slovakya), Sow (Senegal) ülke milli takımlarına giderken, Türkiye A Milli Takımı’na ise: Volkan Demirel, Mert Günok, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Caner, Egemen, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal çağrıldı. Recep Niyaz ve Özgür ise U-19 Milli Takım kadrosunda yer aldı. Teknik heyet, milli takım arasında eldeki futbolculara, A-2 ve altyapıdan oyuncu çağırırken, hafta sonunda ise gençleri görmek için bir maç yapmayı planlıyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Maşallah yani :D
Namimiz yetiyo ...

• Beğen
Tepkiler: greenmile
haltie

haltie

Üye
Şu recepi bir goremedik jübilesinı izletecek sanırım aykut adam hangi dk kimi çıkarıp kimi alacak biliyoruz artık:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
recep niyaz gerçekten çok yetenekli bir oyuncu ...
Salih uçan ve Recep e de yakın zamanda şans gelecektir ...

haltie

haltie

Üye
Adam oyuna selçuğu alıyor recepi salihi oynatmiyor göstermiyor şaka gibi

greenmile

greenmile

Üye
kadromuzun hepsi birbirinden kaliteli olunca maalesef sıra gelmiyor,beşiktaş gibi orta sıra takımlarına kiraya verseydik bazı gençleri keşke bu seneliğine garanti oynardılar.

haltie

haltie

Üye
:D oyy bu fenerbahçe bölümünü mizah bölümüne tasisinlar :zuhaha: :d:

greenmile

greenmile

Üye
mizah mı:ehe krasic gibi bir adama bile yer bulmakta güçlük çekiyoruz:D yalan mı söylüyorum yani:ehe

haltie

haltie

Üye
Selçuğa da yer buluyorsunuz ama bienvenu falan yer buluyor haha :d:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Halit istediğin kadar inkar et . Beşiktaş su haliyle orta sınıf takım ... :)
Ben uzun zamandır böyle . :D

greenmile

greenmile

Üye
beğenmediğin selçuk milli takım oyuncusu senin 10 numaran nerden geldi almanyanın 2-3.lig topçusunu bulup getiriyorsunuz :ehe

haltie

haltie

Üye
Kadro zayıf ve tecrübesiz fb ve gsye bunu kabul ediyorum ama orta sınıf değil Beşiktas büyük kulüp çünkü :)

Sizin 2.3. Sınıf topçusu dediğiniz adam milli takımda oynayan selçuktan daha iyi :) bunu sizde biliyorsunuz zaten bjkden önce milli takıma çağrılan adam bjk ye geldi çağrılmadı ve mükemmele yakın performans sergiledi.

Beşiktas geleceğe yönelik yatırım yapmistir göreceksiniz ilerleyen dönemde artık biri çıkıp kulübe para koyup oyuncu alamayacak sadece zaman diyorum yaşlı kadronuz var arkadaşlar demiştim diyeceğim yine :)

greenmile

greenmile

Üye
olcan şahan mı daha iyi yapmayın allah aşkına bu zamana kadar ne yapmış.İki koştu diye mi iyi topçu oluyor :ehe Şuan kasımpaşanın kadrosu bile bjk den daha iyidir oyunculara baktığımızda

haltie

haltie

Üye
Çoğu oyuncu selçuktan iyidir o mevkide oynayan :D

Ben birde beşiktas çok iyi kadroya sahip demiyorum ki genç bir kadro var ve iyi olacak.illa isim kazanmiyor sahada isim veriyorum erkan oğuzhan olcay hasan mertcan bu isimler çok kalıcı olacak 15 yıllık başkanıniz bile orta uzun vadede yapilanacagiz diyor adam daha yeni başkan oldu ve onun hakkı var.

greenmile

greenmile

Üye
beşiktaş parayı bulsun yarın bu oyuncuların hiçbiri kalmaz,yani bjk yokluktan gençlere yöneldi yoksa gençleri düşündüğünden değil.

haltie

haltie

Üye
Beşiktaş isterse öyle transferler yapabilirdi,Şuan Beşiktas takiminda fernandes,escude,almeida,quaresma,mcgregor gibi avrupada bilinen piyasası olan oyuncular mevcut gs başkanı açıklama yapıyor bugün 207 milyon dolara inmiş borcu nerdeyse beşiktasla aynı fbninde 3 aşağı 5 yukarı bişeydir.ve bunlar ilerleyen dönemde sıkıntı yapacak tabi o zaman göreceksiniz bunları uefa çok kesin önlem alan takım beşiktas, birde fb bununla ilgili bir ekonomist tutmuştu ama yinede çok para harcandi sıkıntı olabilir zaten şunun garantisini veriyorum özellikle gs çok büyük sıkıntı yaşayacak.

ssercan

Üye
Selcuk baskana laf yok 10 numara topçu :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aynı sabri gibi . :ehe

ssercan

Üye
Sabri reis ayrı :D

haltie

haltie

Üye
Sabri istatistik ve performans olarak daha iyidir diye tahmin ediyorum ve yaş olarak genç sayilir selçuğun yaşını bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...