Milli maçlar NTV ve NTV Spor'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Milli maçlar NTV ve NTV Spor'da
NTV Spor, 28 milyon 150 bin dolar karşılığında A Milli Futbol Takımımızın 2012 ve 2014 elemelerinin yayın haklarını aldı.

A Milli Takımımızın "2012 UEFA Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu" ve "2014 FIFA Dünya Kupası Eleme Grubu"nda oynayacağı maçların TV yayın haklarının devri ihalesi, Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında yapıldı.

TFF 1. Başkanvekili Lütfi Arıboğan, TFF Başkanvekili Servet Yardımcı ve TFF Baş Hukuk Müşaviri Prof.Dr. İlhan Helvacı'dan oluşan TFF İhale Komisyonu ve noter nezdinde açık arttırma usulüyle yapılan ihaleyi, NTV, KDV dahil 33 milyon 217 bin dolar bedelle kazandı.

ATV ve NTV'nin katıldığı, açık arttırma usulü yapılan ihale 22 milyon dolar başlangıç bedeli ile başladı. Minimum 50 bin dolar arttırım ile gerçekleştirilen ihaleyi, 28 milyon 150 bin dolar ile en yüksek bedeli veren NTV kazanırken, NTV'nin Futbol Federasyonu'na KDV dahil 33 milyon 217 bin dolar ödeyeceği bildirildi.

• Beğen
Tepkiler: Da®kness

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Şifre sokmazlar inşallah....

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Şifre konusunda ben de endişeliyim.
Ama Atv'nin alamamasına çok sevindim.
NTV bu işin üstesinden gelir.

--------------- Ekleme ---------------

Şifre mi yazdım ben ? :s "Şifre" yazılabiliyor muydu ? :allalla:

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
sifre olacağını zannnetmiyorum

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Aman zaten önlerine gelene devriliyorlar.(Posası çıkmış oyunculardan oluşan milli takım ancak bu akda olur zaten)Milli maçta ettiğim küfürler cehennem ateşime benzin döküp duruyor.Aman şifreli olsada izlemesem.Yoksa dayanamayıp gene bakıyorum belki bu sefer iyi oynarlarda yenerler diye

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
İnşallah şifre olmaz rahatça izleriz

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
milli takım klüp takımına benzemez her haliyle izlenir ve desteklenir o yüzdende şifre konmaz zaten

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Valla şimdiki dert daha büyük ortada bir milli takım yokki yayınlayacak kanal olsun.Hoca Yok Oyuncu Yok Takım Yok Hazırlık Maçı yok...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Valla şimdiki dert daha büyük ortada bir milli takım yokki yayınlayacak kanal olsun.Hoca Yok Oyuncu Yok Takım Yok Hazırlık Maçı yok...

sana şunu diyim hoca yok ama en iyisi olması için ilk defa aceleci davranılmıyor birini getirmek isteseler 50 hoca getirilerdi şimdiye kadar.sonuçta bu futbolcular zaten yatmıyor antrenman yapıyor maç oynuyor çoğu tanıyor birbirini.bence doğru yoldalar şuan.maçdan 1 ay önce 2 hazırlık maçı 1 hafta kamp bu adamları bir takım haline zaten sokuyor.bence dünyanın en kaliteli ve yaratıcı kadrolarından birine sahibiz.(tabiki en iyisi olduğunu kastedmiyorum ama adından söz ettirebilecek potansiyelimiz var bunuda 2 kez yaptık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt