Microsoft'tan 4 kritik güncelleme


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Microsoft'tan 4 kritik güncelleme

Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre, yazılım devi Salı günü için kritik önemde olan 4 farklı güncelleme yayınlayacak.

Bu yamaların ilk ikisi Windows Media Player 11 başta olmak üzere Windows 2003 Server, Vista, XP, Ofis, .NET Framework, Visual Studio ve Visual FoxPro yazılımlarında bulunan remote code uygulamasına izin veren bazı açıklar kapatılacak.

Diğer iki güncelleme ise yine benzer şekilde Windows Media Encoder 9 ve Ofis yazılımlarında bulunan remote code uygulaması için dağıtılacak.

Güncellemelerini genelde Salı günleri yayınlamayı uygun bulan Microsoft, bu ay da bu geleneğini bozmuyor. Bu güncellemelerle kullanıcılarının güvenliğini arttırmayı hedefleyen Microsoft, Ekim ayından itibaren güvenlik yazılımı üreticilerinin söz konusu güncelleştirmelere yayınlanmadan önce ulaşabilmesine izin verecek.

Eylül güncellemeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.
 
dada21

dada21

Üye
sağol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt