Microsoft Office Yüzünden Msj iletmeme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qNc_wRT

qNc_wRT

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft Office Yüzünden Msj iletmeme
Fp2 ile yüklü gelen office programı yüzünden bazı mesajlarım iletilmiyor ve ben tekrar göndermek zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mı arkadaşlar ?

karadag63

karadag63

Üye
bence sorun office programından kaynaklanmıyor. Başka bir neden olabilir. Çünkü mesaj ertelendi sorunu da microsoft apps güncellemesı ile çözüld

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
hack yapinca oluyo bende

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yine başladı bu sorun. Eskisi kadar olmasa da yine geldi sorun Microsoft Apps ile.

luckysleven

luckysleven

Üye
bende yuklu degil guncellemelerde duruyor hala ama ayni sorun bendede var

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bu sorunu yaşayan herkes flash atsın sonra da bidaha mikropsoftun şu ürününü indirmesin adamlar symbianlı telefonları bozmaya çalışıyor resmen. Telefonun içindeki office programı on numara.

asigsasi

asigsasi

Üye
bende bi sorun yok

qNc_wRT

qNc_wRT

Üye
    Konu Sahibi
Yaa Flash Atıp yükledim ben zaten Fp2 yi Microsoft direk yüklü geliyor programları ile. Simdilik bi cözüm buldum gibi önce yüklü olan microsoftu kaldırıp tekrar güncellemelerden güncelleyince sorun yok suan bende

kaptanx77

Üye
aynı sorun bendede var maalesef ve flash atıp temiz kurulum yapmıştım,normal kısa sms lerde sorun olmuyor ama mesaj biraz uzun olunca 2 yada 3 sms uzunluğunda o zaman beklemeye alıyor.

SheFy

SheFy

Üye
ben de fp1 de hiç msj yollayamıyordum. Fp2 kurdum düzeldi

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yaa Flash Atıp yükledim ben zaten Fp2 yi Microsoft direk yüklü geliyor programları ile. Simdilik bi cözüm buldum gibi önce yüklü olan microsoftu kaldırıp tekrar güncellemelerden güncelleyince sorun yok suan bende
Telefonunuzu kapatıp açtınız mı şimdiye kadar? Çünkü kapatıp-açmadan sorun geçmiş gibi görünüyor. Şu ana kadar sizde sorun yoksa bende aynısını yapayım.

qNc_wRT

qNc_wRT

Üye
    Konu Sahibi
kapatıp açtım tabik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt