Microsoft, Office 2019'u Windows ve Mac için yayınladı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft bugün itibariyle Office 2019 sürümünü Windows ve Mac için yayınlandı.

Office 2019 Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher'ın güncellenmiş sürümlerini barındırıyor.

Office 2019 bugün itibariyle ticari lisansa sahip olanlar için yayınlandı. Önümüzdeki haftalarda ise tüm tüketicilere ve diğer ticari müşterilere sunulacak. 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt