[Microsoft] Microsoft Apps v2.01(5315) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Microsoft] Microsoft Apps v2.01(5315) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)
Bu güncelleme Microsoft Uygulamalarını bir paket halinde almanızı sağlar. Bunların içinde doğal, Word, PowerPoint ve Excel uygulaması da var. Microsoft Office Mobile ile telefonunuzda kayıtlı belgeleri, e-posta eklerini ya da Microsoft SharePoint sitelerini bulun. Microsoft Lync 2010 for IM ile hareket halindeyken durum, ses ve web toplantılarını kullanın. Microsoft PowerPoint Yayın ile canlı olarak PowerPoint sunumlarını görün. Not alın ve bunları Windows Live SkyDrive ile Microsoft OneNote kullanılarak senkronize edin.

NOT: N8, E6 ve 500 kullananlar şu an için kurmasınlar.

Kurulum:
Önce

kurun, sonra
kurun.

Bilgi:
http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/microsoft-apps-2-01-surumune-guncellendi-660008.html

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22

man20

man20

Üye
çok saçma n8'de nie yok anlamış değilim. n8'in diğerlerinden ne farkı var? :/

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Güncellemede geldi kurmadım ben bir daha riske edemem telefonumu bu uygulama için :d:

edit: ama teşekkürler paylaşım için.

ahmetdemircim

Üye
güncelleme tüm belle telefonlar için çıktı. nokia suitede güncellemelerden bakabilirsiniz

arslanla

arslanla

Üye
mesaj sorunu yoksa kuracam...

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

caglar b

caglar b

Üye
bir sorum olacak bu mesj gönderememe sorunu 701 de de oluyor mu

doctorrr

doctorrr

Üye

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

Uygulamaları Nokia Suite üzerinden yükledim. Office Mobile, One Note vb. sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
Yalnız Yüklencekler kısmında, Pixi Enablers duruyor. Üzerine gelince yükle ve kaldır seçenekleri var. Yüklemek istediğimde telefon ile uyumlu değil diyor. Kaldırsam, Office uygulamalarını etkilemesimden korkuyorum. Acaba hiç dokunmasam mı? Ne iş yapar tam olarak?

ismailozcn

ismailozcn

Üye
nokia suite de gözükmüyor güncelleme

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

Dereck

Dereck

Üye
Nokia N8 Belle 111.040.1511 son sürüme sorunsuz kuruldu..

nopapeny

nopapeny

Üye
arkadaşım birinci yükleme dosyasında pixi_enablers_V2 şeklinde birşey var o ne işe yarıyor peki ?

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler indirdim denediğim zaman yorum yapacağım :)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Linkler halen çalışıyor . Kralsın

Üst Alt