Haber Microsoft Lumia 650 Resmi Olarak Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Sensation

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Cihazın tasarımı güzel, reklamı güzel yapılırsa çok satar bence de. En çok satan bugüne kadar 520 olduğuna göre herkes sen ben gibi telefonun donanımına çokta bakmıyor. Bu cihazın fiyatı doğru belirlenirse, güzel reklam edilir, operatör anlaşmaları sağlanırsa 520'yi tahtından edebilir. MS Türkiye belki dediklerimi yapamaz ama diğer gelişmekte olan ülkelerde yüksek talep toplaması muhtemel.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve maydinmaydin
dakamon

dakamon

Üye
Kendi cihazımla karşılaştırdım. Maalesef güncelleme yaparken sıkıntı oluyor.
işte keşke cihazın dahili hafızası 16 olsaymış 8 gibi rakamlar düşük aslında.
Cihazın tasarımı güzel, reklamı güzel yapılırsa çok satar bence de. En çok satan bugüne kadar 520 olduğuna göre herkes sen ben gibi telefonun donanımına çokta bakmıyor. Bu cihazın fiyatı doğru belirlenirse, güzel reklam edilir, operatör anlaşmaları sağlanırsa 520'yi tahtından edebilir. MS Türkiye belki dediklerimi yapamaz ama diğer gelişmekte olan ülkelerde yüksek talep toplaması muhtemel.
TR deki fiyatı en iyimser rakamla 950 tl en kötümser rakamla 1199 Hadi hayırlısı.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Şu telefona 699 deseler yok satar.

dakamon

dakamon

Üye
işte keşke cihazın dahili hafızası 16 olsaymış 8 gibi rakamlar düşük aslında.

TR deki fiyatı en iyimser rakamla 950 tl en kötümser rakamla 1199 Hadi hayırlısı.
Bu arada ben 199 dolardan hesapladım da avrupada 230 euro imiş :D ona göre tekrar hesap yaparsak tekrar rakam veriyorum 1099-1299 :D

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Cihazın tasarımı güzel, reklamı güzel yapılırsa çok satar bence de. En çok satan bugüne kadar 520 olduğuna göre herkes sen ben gibi telefonun donanımına çokta bakmıyor. Bu cihazın fiyatı doğru belirlenirse, güzel reklam edilir, operatör anlaşmaları sağlanırsa 520'yi tahtından edebilir. MS Türkiye belki dedikle
Bu arada ben 199 dolardan hesapladım da avrupada 230 euro imiş :D ona göre tekrar hesap yaparsak tekrar rakam veriyorum 1099-1299 :D
MS'nin kafayı anlamak zor valla Lumia 950yi falan baz alıp bir de Avrupadaki 230 Euro'yu düşünürsek o zaman satması imkansız işte. Piyasada donanım olarak daha güçlü, mağazası dolu android ürünler varken onlarla yarışamaz boş yere harcanıp gider.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Beş para etmez. Lumia 625 800₺ idi. Şimdi bu cihaza bakacak olursak Ram,İşlemci ve kamera 300₺mi ediyor ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Benim Microsoft'un pazarlama dilinden anladığım kadarıyla, reklam yaparken ve fiyat belirlerken "Windows 10 deneyimi" satıyoruz havası var Microsoft'ta. Ana farkında olmadıkları şey Windows 10 şu anda kusursuz bir mobil cihaz deneyimi yaşatmıyor.

Ayrıca şu anda Avrupada satışa çıktı ve sloganı da "Kusursuz Windows 10 deneyimi ve işiniz için en doğru seçim" :blink:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
blastx

blastx

Üye
Bu cihaz 600-800 arası olacak bence satış konusunda çok satar bence sebebi orta yaşlılar yeni cihaz olmasından uygun fiyatından ve dizayn sebebiyle alır gençlerde yeni bir işletim sistemini deneme hevesi ve dizayn sebebiyle alır çok satar bu alet

onursarii

Üye
Lumia 820 ile kıyaslarsak sizce daha iyimidir?
Elbette daha iyidir hocam. Ön kamerası olsun, Windows 10 optimizasyonu olsun, batarya performansı olsun daha iyidir. Ayrıca sanırım 820'den daha hafif oluyor.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
volumezoom

volumezoom

Üye

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Benim Microsoft'un pazarlama dilinden anladığım kadarıyla, reklam yaparken ve fiyat belirlerken "Windows 10 deneyimi" satıyoruz havası var Microsoft'ta. Ana farkında olmadıkları şey Windows 10 şu anda kusursuz bir mobil cihaz deneyimi yaşatmıyor.

Ayrıca şu anda Avrupada satışa çıktı ve sloganı da "Kusursuz Windows 10 deneyimi ve işiniz için en doğru seçim" :blink:
Hayır yani şu an için var sayalım bugsız bir win10 mobile sürümü var içinde ona rağmen bu Windows 10 deneyimi o parayı haketmiyor ki. Hala rakipleriyle özellik verilen destekler kullanılabilirlik anlamında arasındaki farkı kapatmış değil. Bu mu kusursuz Windows 10 deneyimi. Tabiki var olan haliyle kusursuz Windows 10 ama Windows 10 ne kadar kusursuz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft Lumia 650 için Mozo kapak ve kılıflar da hazırmış

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Demekki MS isteyince güzel tasarımlar yapabiliyormuş. Şu tasarımı yaptıktan sonra Surface'e bile gerek yokki. Özellikleri yükselterek bu tasarımın üzerinden gitseler gayet güzel amiral gemiler çıkar ortaya. Bu arada 950'lere o kadar yüksek fiyat çekmelerinin sebebi insanları 650'ye yönlendirmektir.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
İnşallah MS akıllı bir fiyat, satış ve reklam stratejisi izler de şu güzelim telefonu rezil etmez.

• Beğen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Microsoft Lumia 650 için Mozo kapak ve kılıflar da hazırmış

Gold göz kırpıyor. Farklı bir hava katmış.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Gold göz kırpıyor. Farklı bir hava katmış.
Microsoft, Mozo ile anlaşarak iyi bir başarmış. Adamlar kapak ve kılıfını yapması gereken "telefona yeni bir hava katma" işini gerçekten başarıyor.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Sensation
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

• Beğen