microsoft kablosuz klavye,mause seti yardım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
azadekral

azadekral

Üye
    Konu Sahibi
microsoft kablosuz klavye,mause seti yardım?
bende microsoft wireless receiver 700 v2.0 klavye mause seti var. klavyesi cok güzel ve rahat olmasına ragmen mause hıc hosuma gıtmedı durdugu yerde kendısı hareket edıyor ele oturmuyor kullnıslı degıl yanı hıc. farklı bır microsoft markalı kablosuz mause alsam ebndeki verici ile baglantı kurdurabılırmıyım bır program aracalıgıyla vs herhangı bırseyle. fare yuzunden komple setıde atmak ıstemıyor ama brısuru usb gırısını de doldurmak ıstemıyorum ayrı ayrı. lütfen bu konuda yardım edin...:vur

azadekral

azadekral

Üye
    Konu Sahibi
yok mu hiç yardımcı olabilcek kimse?

alemburda

alemburda

Üye
S.a öncelikle mause kullandığın pc laptop mu ? Eğer laptopsa dahili bluetooth var mı ? Eğer var diyorsan sana önerim (kendiminde kullandığı) Genius 905BT marka mause alman. Bende kullanıyor çok memnunum CS bile oynuyorum düşün hakimiyet o derece. Microsoft alman kötü olmuş çoğu kişi aynı durumdan şikayetçi malzemesi ve ele rahat oturmuyormuş. Ben bizim akrabaya Logitech klavye mause seti aldım gayet memnun. Ama uzun yıllar kullanmak istiyorum ve parası neyse veririm diyorsan A4tech artık bu işin kurdu olmuş bir firmadır. A4tech aldığın ürünün en az kullanım ömrü 5 yıldır. Çok kaliteli mause ve klavye üretiyorlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

azadekral

azadekral

Üye
    Konu Sahibi
yardımın için teşekkürler ama nasıl olduysa klavye değitirileceğini anladı mı bilmem bazı tuşları bozuldu:) bende 14techGL-1630 setini aldım daha biraz önce elime geçti cok güzel özellikleri var kesinlikle herkese tavsiye ederim....:yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt