Microsoft Güvenlikte İddialı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu SahibiMicrosoft güvenlikte iddialı

Microsoft, yapılan hacker toplantısında güvenlikle ilgili yenilikleri herkesle paylaştı.

Black Hat USA 2008'de (2008 siyah şapkalı hacker toplantısında) Microsoft, güvenlik olayını bir kademe artırdığını ele güne gösterdi. Böylece Microsoft kullanıcılarını dört bir koldan koruyacak. Microsoft aktif koruma programı (MAPP) yeni bir içerik ve sağlamlılıkla bilgisayarları korumayı hedefliyor.

Özellikle online tehditlere karşı büyük önlem alacak yazılım, düzenli güncellemelerle birlikte bilgisayarları daha stabil ve güvenli kılacak. PC'lerde güvenlik tehditleri gün geçtikçe daha da artıyor ve daha zekice hazırlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft'un en büyük temennisi de kendi güvenlik duvarıyla kullanıcıları mutlu edecek korumayı sağlayabilmek.

Maxicep - toprakumit​
 
xkadir61

xkadir61

Üye
:ok2::ok2::ok2:
hadibakalım. ne zaman faydalanacağız.
 
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Onu beklicez biraz daha :sirit:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt