Microsoft EDGE arama motoru değiştirme nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Varsayılan arama motoru olarak Bing desteğiyle birlikte gelen Microsoft EDGE’de en çok merak edilen sorulardan birisi olarak ise karşımıza arama motorunun nasıl değiştirildiği çıkıyor. Bizde Maxicep ailesine arama motoru değiştirme yöntemini anlatıyoruz.

İlk olarak Microsoft EDGE internet tarayıcısını açıyoruz ve daha sonra ise üst sağ tarafta bulunan 3 noktalı simgeye tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza bir bölüm açılıyor ve bu bölümden en alttaki ayarlar kısmını seçiyoruz.

Karşımıza çıkan listede en alt bölgeye kadar inip, gelişmiş ayarlar kısmını seçiyoruz. Daha sonra karşımıza Şununla Adres Çubuğunda ara sekmesi çıkıyor. O sekme altında ön yüklü olarak Google ve Bing seçenekleri geliyor. İstediğimizi seçtikten sonra, çıkış yapıyoruz. Başka arama motorunu kullanmak istiyorsak alttan ekleme yapabiliriz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt