Microsoft, Bing Wallpaper uygulamasını yayınladı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft yeni Bing Wallpaper uygulamasını yayınladı. Bing Wallpaper uygulaması günlük olarak duvar kağıdını değiştiriyor. Bing arama moturunda günlük olarak yer alan duvar kağıtlarını uygulama ile sisteminiz için kullanabilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Teşekkürler
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gerek Var Mıı :hmmm
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt