• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Microsoft ARC: Ergonamik Klavye ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Dünyanın yazılım devi Microsoft, arasıra ürettiği bilgisayar aksesuarlarıylada kullanıcıların beğenisini üzerine çekmeyi başarıyordu. Microsoft şimdi de oldukça şık tasarımlı ve ergonamik yapıya sahip Arc isimli yeni klavyesini tanıttı. Taşınabilir yapıda olan kablosuz klavye; 2.4 GHz frekansa sahip ve nano USB aracılığıyla bilgisayara bağlanıyor.


( Microsoft'un yeni klavyesi ARC'tan bir görsel resim )

Microsoft’un işletim sistemleri Windows 7, Vista ve XP’nin tüm sürümleriyle sorunsuz bir şekilde çalışabilen Arc’ın fiyatının ise 59 Dolar olması bekleniyor.
 
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
bundan almayı düşünüyorum ama abde de bile 40dolar çok pahalı.

 
Marchegiani

Marchegiani

Üye
Güzel bir ürün.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt