microlab x23

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cagri_06

cagri_06

Üye
    Konu Sahibi
microlab x23

Kanal: 5.1 real
Güç Çıkışı: 29W (woofer), 14Wx5 RMS (Satellite)
Girişleri: CD/ AUX / AC3 (analog)
Kumanda: Var (Fonksiyonel)
PMPO: 7500W
Kontrol Panel: Giriş seçme / Ses açma / power
Diğer Özellikler
Harici göstergeli anfi, uydular magnetik korumalı

Ben kullanıyorum ve çok memnunum bi sorunuz olursa buraya yazabilirsiniz ;)

• Beğen
Tepkiler: deli_oğlan

ecrasniann

Üye
meraba, bende bu üründen almayı düşünüyorum. benim için önemli olan bass gücü, istediğim; müziğin sesini kıstığımda dahi bass güm güm diye vurmalı. bu şekilde güçlü bir basa sahip mi? kumandadan subwoferın bassını açabiliyormuyuz? yine aynı şekilde kumandadan diğer hoparlörlerin ses ayarını yapabiliyor muyuz? subwooferın kasası ahşap mı? bassı açtığında evi sallarmı? burada 140ytl 12 ay taksitli fiyatı, bana uygun geldi, logitech x540 alacağıma bunu alırım diye düşündüm. sorularım bu şekilde. şimdiden teşekkürler. sistemini güle güle kullan:oke:

cagri_06

cagri_06

Üye
    Konu Sahibi
meraba, bende bu üründen almayı düşünüyorum. benim için önemli olan bass gücü, istediğim; müziğin sesini kıstığımda dahi bass güm güm diye vurmalı. bu şekilde güçlü bir basa sahip mi? kumandadan subwoferın bassını açabiliyormuyuz? yine aynı şekilde kumandadan diğer hoparlörlerin ses ayarını yapabiliyor muyuz? subwooferın kasası ahşap mı? bassı açtığında evi sallarmı? burada 140ytl 12 ay taksitli fiyatı, bana uygun geldi, logitech x540 alacağıma bunu alırım diye düşündüm. sorularım bu şekilde. şimdiden teşekkürler. sistemini güle güle kullan:oke:

Öncelikle eyw. kardeşim woofer konusuna gelince ben şimdiye kadar son ses yapamadıım kulaklarımın zarı oynayacak gibi oldu. max volume sesi 80 ben max 63 yaptım yeri bırak bina oynuyordu woofer tamamıyla ahsap kaplama güzel bi sistem ve çok uyqun

kumadadn woofer ayarı treble balance gibi kontrol seçenekleri mevcuttur ;)

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
kardeşim bu ses sisteminin görünüşü güzel ama ses çıkış gücü görünüşüne göre az;)yinede hayırlı olsun:)

tracykaan

Üye
arkadaşlar selam öncelikle herkeze sorum şu bende almayı planlıyorum bu üründen ama bi yerde birisi soırun yazmış yanlış mı yazdı artık bilmiyorum ama araştırırken karşılaştım bass ayarı yok oto hoparlörü bağlayabilirmiyim falan demiş acaba bass ayarı üründe hiç mi yok yoksa kumandada var anfi üzerinde mi yok birde merkez uydu hoparlörünün ayağı x540 gibi monitör üstüne geçebilir şekle gelebiliyormu yada ayağı çıkabiliyor mu cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt