Metro Revolution Mini By Daeva112 | Wallpaper Pack Dark | S60v5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Metro Revolution Mini By Daeva112 | Wallpaper Pack Dark | S60v5
signed s60v5 tema indir, premium tema indir, anna tema indir c5 03 temaları,

Wallpaper Pack 6 adet resim içerir..​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Miroğlu.80, yunus3787, sublieutenant ve 1 kişi daha

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Teşekkürler Mehmet,
tema paylaşımında kim ne derse desin 1 numarasın böyle devam etmen dilekleriyle...

:spr :spr :spr :spr:spr

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
nanotex

nanotex

Üye
Usta teşekkürler ama ben bunu yükledim böyle renkler gitti filan sonra telefon res. attı ve dııtlayrak açılmadı h. kartını çıkardım anca öyle düzeldi :D

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler Mehmet,
tema paylaşımında kim ne derse desin 1 numarasın böyle devam etmen dilekleriyle...

:spr :spr :spr :spr:spr
Teşekkür ederim kardeşim güzel sözlerin için. elimden geldiğince kaliteli temaları seçmeye çalışıyorum :)
Usta teşekkürler ama ben bunu yükledim böyle renkler gitti filan sonra telefon res. attı ve dııtlayrak açılmadı h. kartını çıkardım anca öyle düzeldi :D

Dosyada sorun yok. seçmeli yüklenen dosya olduğu için siz symbian^3 olan versiyonu yüklemişsiniz, tekrar yükleyin ve alttaki önizlemede gördüğünüz gibi S^3 ün tikini kaldırın.:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nanotex
komama

komama

Üye
tema dediğin böyle olur.Hem kasmıyor hemde orj.tema kadar hızlı.Denecek bir şey yok.Süper tema.duvar kağıtlarıda bi ayrı güzel. Teşekkürler...

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tema dediğin böyle olur.Hem kasmıyor hemde orj.tema kadar hızlı.Denecek bir şey yok.Süper tema.duvar kağıtlarıda bi ayrı güzel. Teşekkürler...

İyi günlerde kullanın.. :oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
başkanım tema iyi çıktı . Pek kasmıyor. Sende de kasmıyo dimi :) wp bayaa bi benziyor . Güzel yani hoşuma gitti. Teşekkürler .

• Beğen

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
başkanım tema iyi çıktı . Pek kasmıyor. Sende de kasmıyo dimi :) wp bayaa bi benziyor . Güzel yani hoşuma gitti. Teşekkürler .

Daeva112' nin temalarında kasma sorunu pek olmuyor, s60v5 versiyonunu kullanıyorum, en ufak bir kasma yok .:oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
aynen :spr

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
:D.

nanotex

nanotex

Üye

Teşekkür ederim kardeşim güzel sözlerin için. elimden geldiğince kaliteli temaları seçmeye çalışıyorum :)

Dosyada sorun yok. seçmeli yüklenen dosya olduğu için siz symbian^3 olan versiyonu yüklemişsiniz, tekrar yükleyin ve alttaki önizlemede gördüğünüz gibi S^3 ün tikini kaldırın.:oke:
İlgilendiğin için teşekkürler kardeşim son anda farkettim onu tekrar yükledim teşekkür ederim :)

ahmetc503

teşekkürler şeref

• Beğen
ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
eline sağlık usta

• Beğen

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Önemli değil arkadaşlar.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt