Meteoroloji'den Çamur Yağmuru Uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Meteoroloji'den Çamur Yağmuru Uyarısı
Artvin, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van, Hakkari ve Şırnak çevrelerinde kuvvetli yağış; Kıyı ve Güney Ege ile Batı Akdeniz'de de toz taşınımı bekleniyor.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarılarda, Artvin, Kars, Ardahan, Iğdır, Van, Hakkari ve Şırnak çevrelerinde gök gürültülü sağanak yağış beklendiği bildirildi. Yağışın, yarın saat 06. 00'ya kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Öte yandan, öğle saatlerinden itibaren Kıyı ve Güney Ege (İzmir, Aydın, Muğla ve Denizli) ile Batı Akdeniz'de (Antalya, Burdur, Isparta) yarın saat 06. 00'ya kadar toz taşınımı bekleniyor.

Yetkililer ve vatandaşların, ani sel, su baskını ve yıldırım düşmesi ihtimali ile toz taşınımı nedeniyle hava kalitesinde azalma, hafif çamur şeklinde yağış oluşması riskine karşı dikkatli ve tedbirli olması istendi
guncelhaber

serecans

serecans

Üye
bilgilendirme için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
maxirabit

maxirabit

Üye
Kumdur o kum çölde ki kum.

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
çamur yağması çok ilginç bi olay bana hep kıyamet alameti gibi gelir nedense bu durum tüylerimi ürpertiyor

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
çamur yağması çok ilginç bi olay bana hep kıyamet alameti gibi gelir nedense bu durum tüylerimi ürpertiyor

Çölde ki kum fırtınası yüzünden dolayı rüzgarla kum bulutlara taşınıp,bulutların için de başka yerlere taşınarak,bulutlarda buharlaşan su buharı havayla karışıp yer yüzüne düşmedir.Genel de düştüğü yüzey kırmızı bir renk olur.
Kıyamet falan değil sadece,coğrafya konusu.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bunun videolarını izledimde yaşandığı yerler kızıl gezegen mars gibi oluyor o yüzden bu olaydan tırsıyorum:aman2:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
küresel ısınma :hmmm

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
bıkere daha yagmstı ya abartmayın korkcak bsey yok =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...