metematik çarpanlara ayırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bir yardım edin çarpanlara ayırmanın kullanım alanları nelerdir iki saattir arıyorum doğru düzgün birşey bulamadım acil yardım edin
 
codblackops2

codblackops2

Üye
yok öyle bir dünya :ehe çarpanlara ayırma günlük hayatta hiç bir yerde kullanılmaz ki. Hocanla konuş, konunu değiştirsın :hmmm
 
erergun

erergun

Üye
arkadaşlar bir yardım edin çarpanlara ayırmanın günlük hayattaki kullanım alanları nelerdir iki saattir arıyorum doğru düzgün birşey bulamadım acil yardım edin
Dostum çarpanlara ayırma bir araçtır mesela parabole yardım eder 2. dereceden denkleme yardım eder aslında matematik günlük yaşamda yardımcıdır sadece fiziğe geometriye kimyaya vs yardım eder .
 
WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
10 .sınıf ?
 
Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
    Konu Sahibi
Akıncı

Akıncı

Üye
gür yayınları var internet bak iyi soruları var :ehe
 
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Einstein mod on

Geometrik cisimlerin alanlarını bulmak için integral kullanılır integralin de ham maddelerindendir çarpanlarına ayırma.Ayrıca limit sorularını çözmede işe yarar örneğin 0/0 sonsuz/0 eşitsizliği vs.

Onun dışında Ütopyada çok fazla kullanılır.

Einstein mod off
 
  • Beğen
Tepkiler: berkanbjk 24
ghostrider_95

ghostrider_95

Üye
mat2 tüm konularda önüne çıkar olasılıkta bile bkz denklem verip kökünün olma olasılığı. Temel konuları iyi öğren son sene görürsün faydasını trigo felan
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt