Metalik aksam hangi kasada?

Sponsorlu Bağlantılar

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Metalik aksam hangi kasada?
Telefonumun kılıfı kenarından kırılınca telefon kılıftan çıkıp yere düştü. F ğrafta gördüğünüz ekranı çerçeveleyen metalik aksamda küçük ezilmeler oldu. Telefonumda hiçbir sorun yok. Tıkır tıkır sorunsuz.
Bu metalik aksamı değiştirmek istiyorum. Bu metalik aksam ön mü yoksa orta kasaya mı bağlı? Hangi kasayı sipariş edeyim? Kasayı kendim takacağım.

strk92

Üye
Telefonumun kılıfı kenarından kırılınca telefon kılıftan çıkıp yere düştü. F ğrafta gördüğünüz ekranı çerçeveleyen metalik aksamda küçük ezilmeler oldu. Telefonumda hiçbir sorun yok. Tıkır tıkır sorunsuz.
Bu metalik aksamı değiştirmek istiyorum. Bu metalik aksam ön mü yoksa orta kasaya mı bağlı? Hangi kasayı sipariş edeyim? Kasayı kendim takacağım.

Üzülerek söylüyorum ki o ezilen kısmı değistirmek için komple ekran değişimi yapmanız gerekmekte. Kasa olarak satılan parçalar ekrandan ayrı gelmektedir ancak siz cihazınızın ekran bölümünü sökmek isterken zarar görmesi muhtemeldir bu sebeple samsung cihazlarda bu gibi durumlarda değişim yapmak istediğinizde komple ekran değişmektedir. En iyisi gözünüze hoş görünen ve telefonun o ezilen kısımlarını sarıp size göstermeyen bir kılıf alıp kullanın

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Net cevap için teşekkürler. Geç oldu ama dün bir kılıf alıp taktım. Kılıf telefonu çok iyi koruyor. Ekranı değiştirmek ekstra masraf demektir. O zaman ekranın kırılmasını beklemem gerekecek. :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tek Kenarları Değişemeyeceğin Kesinde Kasa Mı Alırsın Kurtarır Ekranmı Alır Kurtarır Orasını Bilmem

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Mantıklı bir cevap DarkredBlue61
Her iki parçanın fiyatları da neredeyse aynı. Ben bu haliyle telefonumu kullanmaya devam etsem daha iyi olacak.

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Mesajımı yanlış yerde açmışım. Doğru yere taşıdım.

Son düzenleme: