metal muzik sevenler kimler?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
metal muzik sevenler kimler?
evet arkadaslar ben korn ve rammstein hayraniyim ya siz?

doctorrr

doctorrr

Üye
vaay bende rammsteincıyım korn u arasıra dinlerim tarzları çok değişik ne hard ne alternatif onun haricinde S.O.A.D çok sık olmasada slipknot falan...children of bodom ın hastasıyım...speed metal trash türlerinde slayer megadeth ve anthrax takılırım...heavy türünde iron maiden ve black sabbath...rock/metal haricinde dinlemiyorum diyebilirim.

benighted

benighted

Üye
Bullet for my valentine
rammstein
megadeth
in this moment
s.o.a.d
disturbed
cradle of filth
dark tranquality
epica
haggard
iron maiden
lordi
soulfly
hepsi birbirinden harikadir.

Preloader

Preloader

Üye
Metallica + S.O.A.D + SlipKnoT :yuru

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Metalcilerin çoğaldığını görmek sevindirici

71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
Korn ve Rammsteın benim için öncelikli fakat;

Chimaira,Slipknot,Disturbed,Godsmack,Limp bizkit Ve METALLİCA'NIN yeride çok ayrıdır.

Ayrıca benim metal müziğe olan ilgimin oluşmasını sağlayan Rammsteın in main land parçasıdır.

Arkadaşlar chimaira'nın Nothing Remains parçasını mutlaka dinleminizi tavsiye ederim Özellikle 2.30 uncu saniyede gitarın girişi beni kendimden geçiriyor.

Placebo-

Placebo-

Üye
Biri beni mi çağırdı? :yuru

acuxx

acuxx

Üye
ilk olarak 2008 de iron maiden fear of the dark ı ilk dinlediğim harika gelmişti. Sonra disturbed, silpknot la devam ettim slyer, cradle of filt, soad, arch enemy nin bazı şarkıları, ve tabiki metallica dinlyorum. Ayrıca baterist im :)

Bu aralar youtube de charlie parra delriego a sardım adam harbiden iyi çalıyor bi bakın :yuru

Rock&Roll

DaNq3rB0y2

Üye
yabancı pop

Ekşi Erik

Ekşi Erik

Üye
Metal müziğe özel bir ilgim yok, yani rammstein'den birkaç parça, iron maiden ve metallica'dan da birkaç parça var çalma listemde, denk geldikçe dinliyorum.

aleranol

aleranol

Üye
:rock: rak smileyine bide metal lazim ama. Bu arada rammstein endüstriyel tarzda muzik yapar yani farkli bir metal :) ve lordi genel olarak hard rockçıdır karıştırmayalım. Ben korn in extremo rammstein ve lordi takılıyorum. 40 şarkılık listemin 26 tanesi rammstein. Bende bir sorun var sanki?

doctorrr

doctorrr

Üye
arşivimde 600 küsür parça var %70 i metal %20 si klasik rock %10 u blues

71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
benimde 6gb lik metal abumlerim var rammstein in 1997 den itibaren ful albumu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...