Metafizik Olaylar - PARAPSİKOLOJİ -KİNEZİLER

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Metafizik Olaylar - PARAPSİKOLOJİ -KİNEZİLER
Selamlar Sevgili forum üyeleri. Bilirsiniz işte bazen birisi aklınıza gelir ve bir anda karşınıza çıkar rastlaşırsınız ve dersiniz ki "Ne güzel bir tesadüf" hayır tesadüf değil. Bir kötü rüya görürsün ve o şer rüyanın gerçekleşeceğini bilirsin ve korkarsın ve gerçekten de o rüya gerçekleşir (DURUGÖRÜ). Tesadüf mü ? Hayır.
Yeni bir insan ile tanışırsın onunla tokalaşırsın ama o kişi sana çok itici gelir enerjisi hiç hoşuna gitmez (AURASI) vb.

Bu sezgiler 5 duyu organımızın algılayamadoğı metafizik ortamlarda gerçekleşen olaylardır , ruhsal alanda olan Chakralarımız (enerji kanallarımız) ile gerçekleşen olaylardır.
Grupta Astral seyahat, Chakralar , Parapsikoloji vb konulara ilgisi olanlar elbet olacaktır , bu gönderim altından sohbet ve tartışmalar yapabiliriz :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Selamlar Sevgili forum üyeleri. Bilirsiniz işte bazen birisi aklınıza gelir ve bir anda karşınıza çıkar rastlaşırsınız ve dersiniz ki "Ne güzel bir tesadüf" hayır tesadüf değil. Bir kötü rüya görürsün ve o şer rüyanın gerçekleşeceğini bilirsin ve korkarsın ve gerçekten de o rüya gerçekleşir (DURUGÖRÜ). Tesadüf mü ? Hayır.
Yeni bir insan ile tanışırsın onunla tokalaşırsın ama o kişi sana çok itici gelir enerjisi hiç hoşuna gitmez (AURASI) vb.

Bu sezgiler 5 duyu organımızın algılayamadoğı metafizik ortamlarda gerçekleşen olaylardır , ruhsal alanda olan Chakralarımız (enerji kanallarımız) ile gerçekleşen olaylardır.
Grupta Astral seyahat, Chakralar , Parapsikoloji vb konulara ilgisi olanlar elbet olacaktır , bu gönderim altından sohbet ve tartışmalar yapabiliriz :)
Öncelikle selam olsun 🙏 😊 bundan uzun ama uzun süre önce (2012/2014) yılları arasında baya bir süre araştırmış hatta bir çok denemem dahi olmuştu, ardından ise bu konuları detaylı bir şekilde burada paylaşmıştım.

Şu süreçte çalıştığım ve zaman bulamadığım için uğraşmıyorum lakin, konuya güzel kısa ve açıklayıcı bir giriş yapmışsın bence bu konular üzerinden devam etmelisin illa ki birilerine bir ışık olacaksın diye düşünüyorum 😉🙏🤗

salvadorhasan

salvadorhasan

Üye
ben bu olaylardan korkuyorum hiç girmiyorum hep bir üç harfli tarafı var

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş