Message Me

• 12 Mart 2013
  • 2644 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu aralar bi hayli meşhur olan Message me uygulamasının windows 8 platformuna gelme olasılığı varmıdır ? Bu konuda bilginiz varmı ?

Yazan: musicianfaruk
  2. Bilinmez :S

3. Meşhur olursa iyice çok sürmez
    Sent from my Lumia 920 using Board Express

4. ben mail attım gelmesi için, siz de atarsanız dikkate alınır diye düşünüyorum.

5. Ben de mail attım.. Bugün arkadaşım bayağı dalga geçti yanıma geldi iphone ile bak bakayım sizde var mı dedi.. arattım çıkmadı, androidli bir arkadaş da geldi yanımıza tam oldu

6. Hele fanboylarsa geçmiş olsun :ehe

7. Fanın dibi :)

8. Son toprağı da atmışlar üzerine :kop2:

9. Attılar vallahi.. :D Ama androif çi arkadaşım uygulamayı indirirken Lumia'mdan bağlandı internete wifi hotspot ile :naughty:
    Kısacası WP8 sahibi olmak şunu gerektirir: Peygamber sabrı

10. Bu kadar aynı görevi ve işlevi gören yazılımın bol olması da kötü insan hangi biri ile görüşeceğini bilmiyor :)
    Whatsapp tan farkı var mı bari adı dışında :)

11. Olsa şaşardım . satıcam abi ben ya uğraşılmaz böyle . uygulama oyun delisi değilim ama gündemde olan herşey çok sonra geliyo wp ye . oda yarım yamalak . lan nası acıyorum şuan verdiğim paraya ellerim kırılaydı arkadaş gidip keşke htc one x yada ikinci el ıphone alsaydım ya . neyse artık buda bana ders oldu

12. satarsan sat uygulama delisideilim diyoosun uygulamalar geç geliyor diye telefonu satıyosun kendinle çelişiyosun

hironakamura bunu beğendi.
  13. hız istiyorsanız en iyisi wp8 gerisi hikaye .....

14. Amaaan siz messageme kullanırsınız ama cenazenize whatsapp gelir. Whatsapp 4ever

nanotex bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 16:03