Mesleğe Göre İlan-ı Aşk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Mesleğe Göre İlan-ı Aşk
Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop
hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol
yaz beni yarım yarım..

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni..
sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım...böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım...enginar kılıklım..3 kilosu bir milyonluk bir aşk
değil benimki...

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni öyle
değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım...

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip
aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore,
sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli... gel de
aşık olma

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben...petrol rafinerisine döndüm
seni seveli...

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma...seviyoz dedik ya...şimdi kaybol...

Lunaparkçı: Gondoldan indim çarpışan otom arızalandı...sigaralara denk gelmiyor kasnaklar...dönme
dolap ettin beni peşinde...yeter artık aşıkım uleeen

D_aTeS

D_aTeS

Üye
:kop: çok güsellerdi / eyw

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

:)
bene böyle ilanı aşk etmiş oluyor....:)

D_aTeS

D_aTeS

Üye
Allah bozmasın :D :oke:

qurbuz

qurbuz

Üye
:ehe:ehe:eheBenzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben...petrol :yuru:yuru:yururafinerisine döndüm:kop::kop::kop:
seni seveli...:ehe:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt