Mesajlara Sohbetler Uygulaması - Anna İkon [Link-Görüntü Yenilendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Habeşi

Habeşi

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlara Sohbetler Uygulaması - Anna İkon [Link-Görüntü Yenilendi]
Arkadaşlar Ben Çok Mesajlaşan Biriyim Ve Sohbetler Uygulaması Gerçekten Kullanışlı Bir Uygulama Bende Bunu Düşünerek Bu Modu Hazırladım Güle Güle Kullanın :)

Ekran Görüntüleri:

Ekran görüntüleri üzerinde oynama yapılmıştır. İsimler ve mesajlar silinmiştir. Mod Düzgün çalışmaktadır.

• Türkçe Sohbetler Uygulamasının Mesajlara Gömülmüş Halidir :D
  • Ben Sohbetlere Uygun Bi Anna İkon Ekledim
  • Aynı Zamanda Sohbetler Uygulaması Menüyede Gelir Onu Söyliyim
  • Ek Olarak Modun İçinde Giden Mesajları 999 Tane Kaydetme Modu Vardır

Sohbetler Uygulamasını Menüde Gizlemek
Sohbetler Uygulamasını menüde görünmez hale getirmek için fw dosyanızda Private/10202be9/101F8847.txt dosyasını açın
0x8 string "10008d5e" 16777216 cap_rd=alwayspass cap_wr=WriteDeviceData Satırına Sohbetler Uygulamasının UID'si olan 2001eb58 kodunu ekleyin
İşlem Tamam

Sohbetler Uygulamasını Menüde İkon Değişikliği Yapmak

Bu görünüm sadece menüde geçerli olucaktır. Mesajların içinde veya uygulamayı kısayol olarak eklediğiniz bi yerde üstteki ikon ile görünücektir.

Sohbetler uygulamasını menüde farklı iconla görmek için fw dosyanızdan private\101F4CD2\Content\appshelldata.xml dosyasını açın
uygun bir yere (kodların ortasına olmasın satırlar arasındaki geçişlere .../>"bu tarz aralara"<....) bu kodu yapıştırırın :
<appshell:application icon_file="z:\sohbetler.mif" icon_id="16384" mask_id="16385" positioned="1" uid="2001eb58"/>
sonra kullanmak istediğiniz mif dosyasının ismini sohbetler.mif olarak değiştirip ana dizine atın
eğer farklı bir yere atmak isterseniz icon_file="......" kısmını değiştirebilirsiniz

Örnek Görünüm:

• Beğen
Tepkiler: koray670

omerynd

omerynd

Üye
sağol kardeş teşekkürler

Habeşi

Habeşi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

bsrslmn

Üye
nasıl kurcagımızı da anlatsaydıınnn

gkhn_1903

Üye
bu programı nasıl kuracağız

nokian95cenk

Üye
Kardeş bunu nasıl kuracagız birde bu mesajları N8'deki gibi mi gösterecek bunu kurunca

nokian95cenk

Üye
beyler bi yardm edin yaa

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Nokia Firmware Editör ile Fw'yi Açıp Rofs2'nin içine Atacaksın.

nokian95cenk

Üye
Eyvallah biarz ugrasacagm simdi peki telefona bi zarar gelirmi birde mesajlar iphone tarz gibi mi olacak yani N8'deki gibi mi

baris77

Üye
telefonu hacklemedn direk telefona bunu atmanın bi yolu varmı v60

erdoqan7

Üye
örnek olarak resim koyamazmısın kardesm ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
:tşk:

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
tekrar bu modu kaldırmak istersek napıcaz

wetto

Üye
proğramı indirdim telefona attım ama nasıl kuracağım sohbet nasıl çıkacak ortaya bunuda anlatırmısın rica etsem

black80

black80

Üye
Merhaba dediginiz gibi önce fw yi editor ile zipten cıkardım sonra da icerisine klasörü attım ama bu kez telefonda hem gelen kutusu hem de sohbetler var bu şekilde olmamalıydı sadece sohbetlerin kalması gerekmiyor muydu ? bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz ?

x-scarface

x-scarface

Üye
Zaten öyle olur gelen kutusuda olacaktır o kalkmaz kaldıramazsında bu sadece sohbetler uygulamasının rom'a gömülmesidir sistemi değiştirmez.

cnqo80

Üye
Kardeş benimkinde olmuyor tek tek anlatabilir misin ?

Habeşi

Habeşi

Üye
    Konu Sahibi
Link - Görüntü Yenilendi . Ayrıntılı anlatım üzerinde çalışıyorum

messevim

messevim

Üye
değişik bir şey zanettim ama n8 deki gibiymiş zaten..:)

Habeşi

Habeşi

Üye
    Konu Sahibi
5800 için büyük bi atılım ama :D