mesajlar gitmiyor

denow

denow

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben avea kullanıcısıyım mesaj gönderdiğim zaman bazen gitmiyor.Bunun için iletim rapru al dedim mesaj gidiyo.Ama bazen gitmiyo.Normalde gitmediği zaman ya telefon çekmiyo ya da karşı telefon kapalı oluyo.Ama bunların dışında telfon çektiği halde ve karşi telefon açık olduğu haldede gitmiyo bu neden acaba bilgisi olan var mı?
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Avea şebekedendir
 
Pooodolski

Pooodolski

Üye
Avea sorun yaşatıyor öyle, eskiden daha sık olurdu. Ben sırf o yüzden Turkcell'e geçtim, rahat ettim ;)
 
denow

denow

Üye
    Konu Sahibi
ben de türkcell kullanıyom ama aveada sms kampanyası olduğu için aldım
 
Odysseus

Odysseus

Üye
ben de türkcell kullanıyom ama aveada sms kampanyası olduğu için aldım

Turkcell'in SMS kampanyası daha cazip. 35 kontöre 10.000 SMS. Siz AVEA'da 39 kontöre 5.000 SMS alıyorsunuz. Bende bu sorunu Avea'da yaşıyordum. Turkcell şebekeleri bu sorunu yaşatmıyor.
 
denow

denow

Üye
    Konu Sahibi
ben arkadaşlarımın hepsi avea olduğu için aldım yoksa turkcell de güzel ama son zamanlarda çok kontör yiyodu.türkcell den türkcelle dakkası 5 kontör gidiyodu :-(
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt