Merhaba Bugun Samsunga Bir Soru Sordum Ne Kadar Dogru Bilmiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

aliuoo

aliuoo

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Bugun Samsunga Bir Soru Sordum Ne Kadar Dogru Bilmiyorum
Merhaba arkadaslar samsunga batarya ile ilgili bi soru sordum ve cevabını soyle verdiler.

Telefonu Sarj Olurken Isınması Normaldir Telefonu Sarj Olurken Kullanabilirsiniz Herhangi Batarya Veya Cihaz Performansini Kaybetmezsiniz.

Dediler Bende Size Sormak İstiyorum Dogrumudur

İyi Günler

Türe

Türe

Üye
Şarjdayken oyun oynuyorum. Isınması normal çünkü elektrik veriyorsun cihaza ama öyle aşırı ısınma değil ufak çaplı.

Artles

Artles

Üye
Sarj olurken oynamak fullenme süresini geciktirir mi peki ? Bana etki etmiyor gibi geliyor sonra ise o doldurduğum sarjda ömrü kısa gibi geliyor nedense. ( Tek seferlik )

Türe

Türe

Üye
Geciktirir elbette. Sonuçta bir yandan güç tüketiyoruz.

E tabii etkileyebilir performansı.

furkann20

furkann20

Üye
sana bişey diyimmi samsung yetkili servisi pek bişey bilmiyor (teknik destekdeki canlı yayındakilerden bahsediyorm)

s3 4.2.2 güncellemesi alacakmı diye sormuştum birkaç gün önce, hayır dediler. sadece 4.1.2 var şuan dediler...

gerisini sen düşün artık..

vegatablo

vegatablo

Üye
abi samsungdan babamin s3 icin orjinal turkiye romunu mail attim istedim bana note 2 romu gondermis az kalsin teli yakiyoduk ayrica turkiyede yetkili servisler ve telefon bayileri hicbirsey bilmiyo telefonu garantiye gonderirken adama root yaptim garantiyi etkileyebilir unroot yapi da getiriyim dedim bna root ne kardes dedi orayi terk ettim sen dusun

• Beğen
Tepkiler: furkann20

Tahafall

Üye
Bence doğru ben herseyi sarjdayken yapiyom hala bisey olmadi

Artles

Artles

Üye
sana bişey diyimmi samsung yetkili servisi pek bişey bilmiyor (teknik destekdeki canlı yayındakilerden bahsediyorm)

s3 4.2.2 güncellemesi alacakmı diye sormuştum birkaç gün önce, hayır dediler. sadece 4.1.2 var şuan dediler...

gerisini sen düşün artık..

almıcak zaten. direk 4.3. öyle biliyorum.

mertekin34

mertekin34

Üye
En uygunu şarj süresi bitene kadar beklemek. Zaten çok fazla kulllanıyoruz bari rahat rahat şarj olsun. Samsung kullanıcı kılavuzlarında kullanmayın deniyor ve haklılarda.

ahmetsuha525000

Üye
Herşeyi doğru kullanırsak hiçbir sorun olmaz. Garantiye giden cihazların çoğu yanlış kullanımdan kaynaklanıyor. Tamam şarjdayken telefon kullanılabilir. Ama sorun da olabilir. En güzeli kullanma kılavuzuna göre kullanmak. O zaman telefon en az 10 yıl gider.

sivasligazi

Üye
En uygunu şarj süresi bitene kadar beklemek. Zaten çok fazla kulllanıyoruz bari rahat rahat şarj olsun. Samsung kullanıcı kılavuzlarında kullanmayın deniyor ve haklılarda.
kesinlikle katılıyorum.. :D

zaten sağlam bi şarj cihazı ile 2 saatten fazla sürmüyor sıfırdan fullemek.. pc den felan şarj etmekle ugrasmayın çıkış gücü yüksek bi şarj cihazı alın bence...

ayrıca şarjdayken kullanınca asla bişey olmaz ama internete girersen zaten çok fena ısıtıyor mobil verisi.. bi de şarja takılıysa uzun vade de gerçekten zarar verebilirsin.. şarjda iken ; most wanted - real racing 3 v.b sağlam oyunlar oynamadıgın ve mobil veri kullanmadıgın sürece hiç bir zarar gelmez kardesim.

Kerim.

Kerim.

Üye
ben wonderı çoğu zaman şarjda kullanıyordum tavsiye etmem bataryası anormal şişti derecede dış kapağı bile şişirttirdi.servise verdim yeni batarya takmışlar.şimdi şarjda pek kullanmamaya çalışıyorum.

aliuoo

aliuoo

Üye
    Konu Sahibi
Saolun Dostlarım ama su varki samsung ürettigi mallara deger vermiyor performansı etkilemez diyo ya ben sarjdayken kullandım patladı bısı oldu kullanıcı hatası filan mı olucak yanı hem kullan bısı olmaz bozuluncada kullanıcı hatası !!!

MrExpert

MrExpert

Üye
abi samsungdan babamin s3 icin orjinal turkiye romunu mail attim istedim bana note 2 romu gondermis az kalsin teli yakiyoduk ayrica turkiyede yetkili servisler ve telefon bayileri hicbirsey bilmiyo telefonu garantiye gonderirken adama root yaptim garantiyi etkileyebilir unroot yapi da getiriyim dedim bna root ne kardes dedi orayi terk ettim sen dusun

Herkez yazılımda anlayacak diye birşey yok adamın alanı hardware olabilir adamın işi bozuk parçayı onarmaktır.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Oyun falan değil de mobil veri çok ısıtıyor. Neyse ki Turkcell'liyim :d:

furkann20

furkann20

Üye
ozakin70

ozakin70

Üye
Ben android alali beri prizlerle kaynastik resmen bi organim gibi oldular gerisini sen düşün
yada düşünme boşver ;D

vegatablo

vegatablo

Üye
ama satarken herşeyi biliyomuş gibi konuşuyo şu anda ben sivastaki tüm tel bayileriyle cep telefonları bilgilerinde iddaya girerim adam sattıgı cihazın sürümünü bilmezmi ya

aliuoo

aliuoo

Üye
    Konu Sahibi
ama satarken herşeyi biliyomuş gibi konuşuyo şu anda ben sivastaki tüm tel bayileriyle cep telefonları bilgilerinde iddaya girerim adam sattıgı cihazın sürümünü bilmezmi ya
cogu telefoncu oyle zaten

Üst Alt