Menüdeki uyglama silinmiyor

• 22 Mart 2013
  • 509 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. abiler ben quick office yi kaldırmıştım baya oldu dosyalarınıda apps klasöründen sildim ona da bir kaç gün oldu bir şey olmadı bugün menüde 3 tane uygulama belirdi simgleri yok Quick pdf stumb lu bişey basılı tutup sil diyorum bir şey gelmiyor üstüne basınca uygulama güvenlik nedeniyle açılmadı diyor uygulama yöneticisinde bu olabilecek bir uygulkama yok lütfen yardım edin

Yazan: artist0064
  2. sanırım ben hard format atınca olmuştu bi daha atınca kayboluyodu :D

3. :megafon: format atmayı denedın mi

4. başka bi çaresi yok mu? :(

- - - Eklendi - - -

hem sadece istediimiz uygulamaları yedekleme yok mu?

5. foruma hergün giriyorum bayağı geziyorum rastlamadım büyük ihtimal yoktur

6. Sisteme Erişimin Varsa Private, Resource, SYS Klasörlerine Girip QuickOffice İle İlgili Dosyaları Silmeyi Deneyebilirsin..

7. var telefon hackli ama bir şeyler bulamıyorum

8. Uygulama Yöneticisinden De Birşey Gözükmüyor Mu ?
    Hiç Dosya Olmadığına Eminsen, Hard Formatı Deneyebilirsin, Önce Depo Ve Hafıza Kartını Sıfırla Sonra Telefona Hard Format.

9. *#7370# işe yaramaz mı?

10. c/private/1003a3f/import/apps içinde alakalı birşey varsa sil

artist0064 bunu beğendi.
  11. çooookk teşekkürler abi allah razı olsun

12. Bana mı diyorsun oldu mu :)

13. evet abi format atmak zorunda kaldım sanmiştım bu arada hangi klasörün ne işe yaradığını biliyomusun söyleyebilirmisin

14. 1003a3f de yüklü uygulamaların simge dosyaları var sen ne öğrenmek istiyorsun ki

15. diğer klasörlerde neler var mesele private içindeki alt klörlerde veya sys ,resource vb.

16. bence karıştırma ben yüzlerce dosya sildim telefon günde 10 kes resetliyordu hızlandırmak içindi kızdım cfw flashladım

17. Bilinmeyen Şeyler Silinirse Olacak O Dur :)

Private: Programların UID Değerine Göre Dosyalar Oraya Atılır, Reg Dosyaları, Sistemin Bazı Önbellekleri, Bazı Sistem Uygulamalarının Kayıt Dosyaları Vs Daha Bir Sürü Dosya..
    System: Web, Vb Uygulamaların Önbellekleri..
    Resource: Program MIF, RSC, Tema Dosyaları..
    SYS: EXE, DLL, PYD Dosyaları, Yüklenmiş Uygulamaların Kayıt Girdileri..

Kısaca Bu Ana Klasörler..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 10:44