Melo ile buraya kadar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Melo ile buraya kadar
Galatasaray yönetimi sezon başında Juventus takımından satın alma opsiyonuyla kiraladığı Felipe Melo'nun bonservis bedelini almaktan vazgeçti.

Milliyet'in haberine göre; Galatasaray'da Felipe Melo transferi ertelenmiş gibi gözüküyor. Satın alma opsiyonu süresi sona eren orta saha oyuncusu yıllık alacağında indirime gitmeyince transfer görüşmeleri durduruldu. Juventus, Melo için belirlediği 11.5 milyon avroluk bonservis bedelini 7.5 milyon avroya düşürmesine rağmen Melo'nun istediği şartlar transfer yokuşa sürdü.

Brezilyalı orta saha oyuncusu sarı-kırmızı ekipten yıllık olarak 3.3 milyon avro garanti para ve maç başına 30 bin avro kazanıyordu. Galatasaray yönetimi Melo'dan indirim beklerken, Pitpull lakaplı oyuncu indirime gitmezse transferinden vazgeçilecek.

Felipe Melo bu sezon Galatasaray formasıyla çıktığı 36 maçta 12 gol atarak, kariyer rekorunu kırmıştı. GOAL

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
iki taraf için de kötü olur

SHS

SHS

Üye
paramız yok doğru karar:oke:

sağlıcakla kal pitbull

hidayet02

hidayet02

Üye
Severdim Keratayı, Ama Saatli Bombaydı...

Her An Kavga Çıkaracak Bir Havası Vardı...

Yinede Severdim...

turker10

turker10

Üye
bonservis olmasa 3,5 ta verilir ama ne bilem çok para....
üzüldüğüm şey ise alınacak daha da kaliteli bi adam bile melo kadar takıma uyum sağlar mı takımı benimser mi sahiplenir mi soru işareti olsa iyi olurdu...:(:(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Haber in kaynağı : Milliyet ...:)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
uefadan ceza gelmezse melonun bonservisi alınacak

Casio Murat

Üye
melonun kalmasını istiyorum.. ama böyle giderse biraz zor gibi..#

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt