Melekler ve Şeytanlar / Dan Brown

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu SahibiYukarıdaki ambigram soldan sağa ve ters çevrildiğinde aynı şekilde okunuyor. Bu çok eski sanatsal teknik. Melekler ve Şeytanlar adlı gerilim romanının düğüm noktasıdır.”Dan Brownm yeni eseri hızlı temposuyla soluk kesiş or.”Clancy ve Cusslcrın gerilim dolu romanlanyla kolayca boy ölçüşebilecek güçte. Baştan sona okuyucuyu gerçek olduğuna inandıracak kadar heyecanlı bir maceraya sürüklüyor. Melekler ve Şeytanlar okuyucuların asla unutamayacakları bir roman.”Book Browser Reviews”Muhteşem! Kahramanlar çok güçlü… Kurgu şaşırtıcı, baş döndürücü, hareketli vc sürprizlerle dolu… Sonuna gelince… Vay Canına!”New Hampshire Sunday News”Dan Brown bu kez Vatikan entrikaları ile yüksek teknoloji oyunlarını içeren, şoklar yaratan, okuyucuyu ip cambazı gibi tel üstünde tutan. Medialen bile aratmayacak kadar sinsi karakterlerle dolu. temposu sesten hızlı bir eser yaratmış!”Publishers Weekly”Gerilim dolu bir kedi fare kovalamacası. ölüm kalım savaşı, aşk. din. bilim, cinayet, mistisizm, mimari ve aksiyon… Melekler ve Şeytanlar patlamaya hazır bir BOMBA!”


YayıneviAltın Kitaplar Yayınevi
KategoriEdebiyat
Alt KategoriRoman (Çeviri)
Baskı Sayısı41.Baskı
Sayfa Sayısı575
Baskı Yılı2009
Barkod9789752104556
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
2
Görüntüleme
354
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
322
x-scarface
x-scarface
Cevap
2
Görüntüleme
305
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
301
x-scarface
PrensesPeri
Cevap
0
Görüntüleme
2K
PrensesPeri
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt