Melandri Gelecek Sezon Kawasaki'de (MotoGP)..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Melandri Gelecek Sezon Kawasaki'de (MotoGP)..
Marco Melandri, bu sezon sonunda Ducati'den ayrılarak Kawasaki ile yarışmaya başlayacak.

İtalyan sürücü, Ducati ile bu sezon çok kötü bir yıl geçiriyor ve geçen ay, sezon sonunda İtalyan takımdan ayrılacağını doğrulamıştı.

Eski 250cc şampiyonu, kendisi için geçerli olan seçeneklerden en iyisi olarak Kawasaki'ye geçtiğini söyledi.

MotoGp.com'a konuşan Melandri: "2008'in son 6 yarışında iyi sonuçlar almayı umuyorum ve bunun ardından bir başka takıma geçiyorum" Gelecek sene Kawasaki adına yarışacağım. Bu yüzden benim için büyük değişiklik."

"(John) Hopkins, iyi bir sürücü ve belki de biraz daha motive olmak için daha güçü bir takım arkadaşına ihtiyacı vardır. Belki ben de bir parça daha fazla motive olmak için bu tip bir firmaya ihtiyaç duyuyorumdur. Çünkü bir takım arkadaşı ile yakın bir şekilde çalışmayı gerçekten istiyorum.

İyi bir tecrübe olacak ve kendime çok güveniyorum"

Melandri, 2007 sonunda Ducati'ye geçmek için bıraktığı Honda Gresini takımına dönüş amacıyla bağlantı kurmuştu.

Melandri: "Fausto'ya (Gresini) geri dönmek de iyi bir seçenek olacaktı. Onunla çok iyi zaman geçirdik ve bana çok yardım etti."

"Bu sene beraber konuşuyordu ama ben Kawasaki'ye bakıyordum ve onlar çok iyi göründü. Mühendisler ve oradaki insanlar, onlarla konuşurken bana iyi hisler verdiler. Benim istediğim de bu"

Üst Alt