Meizu note serisi (Ana Konusu)


chita_man

chita_man

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bildiğiniz gibi meizu artık Türkiye de baya satış yapıyor. Yetkili yöneticiden ricam meizu bölümü istiyoruz ve bu note serisi de oraya ya taşınsın.
Benim cihaz m2 note
 
  • Beğen
Tepkiler: ilyas1271
ilyas1271

ilyas1271

Üye
Aynen katılıyorum bende meizu artık bir dünya markası olma yolunda

m3 note ile uygulamasından gönderildi.
 
ilyas1271

ilyas1271

Üye
Sesimizi duyan yok galiba

m3 note ile uygulamasından gönderildi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt