Haber Meizu Mx4 Flyme 4.2.2A Türkçe Dil Ekli Olarak Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Meizu Mx4 Flyme 4.2.2A Türkçe Dil Ekli Olarak Yayınlandı
Çin’li Meizu, Türkiye’de satışa sunduğu cihazlara desteğini sürdürüyor.

Geride bıraktığımız yılın sonlarında artarak süren Çin‘li telefonların yükselişine yazılım desteği devam ediyor.

MeizuTürkiye lansmanı sonrası kısa sürede tükenen cihazları için verdiği sözü tutmuş durumda. Mx4 modeli ile giriş yapan, ardından model çeşitliliği artırarak desteği sürdüren Çin‘li firma beta seviyesindeki yazılımın final sürümünü yayınladı. Türkiye kulanıcılarının meraklı bekleyişi Flyme 4.2.2A sürümünün Türkçe dil ekli olarak yayınlanması ile son buldu.

Ülkemize hızlı bir giriş yapan Meizu, özellikleri ile segmentindeki cihazlar ile sıkı bir rekabet içinde olduğu söylenebilir. Kullanıcıların yazılım desteği ile ilgili tüm soruların cevapsız bırakmayan Meizu yetkilileri, stok tedariği konusunda da gerekli girişimlerin devam ettiğini zaman zaman sosyal hesabından bilgi verdiği görülüyor. Mx4 16 GB modelinin renk seçenekleri ile mevcut ancak Mx4 32 GB pro’nun henüz stoklarda olmadığı görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: 61last ve B.A.R.O.N

The Pancar

The Pancar

Üye
Param olsada alsam :)

lazye

lazye

Üye
Asus zenfone 2 alacam bende ailecek asuslu olacaz :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Acık konuşmak gerekirse Meizu dan cok beklentim var özellikle tr icin ve asus ile birlikte yakında tek hakim olacagına inanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: lazye
lazye

lazye

Üye
Valla bence Asus ve Meizu bu fiyat politikasıyla gelirse diğer firmaların çok başını ağrıtır çok ...

byAndroid

byAndroid

Üye
Satışa çıktı mi Mx4

98farom98

98farom98

Üye
Meizu iyi tutuldu iyi işler yapacak

byAndroid

byAndroid

Üye
Nerden satılıyor ben bulamadım bi link atar mısın