Haber Meizu MX4 akıllı telefon resmen duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Meizu MX4 akıllı telefon resmen duyuruldu
Çin kökenli akıllı telefon üreticisi Meizu yeni üst seviye akıllı telefonunu duyurdu. Meizu MX4 adı ile duyurulan akıllı telefon 5.36-inç büyüklüğünde ekranı ile dikkat çekiyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Meizu MX4 akıllı telefonun 5.36-inç büyüklüğünde ekranı 1152x1920 piksel çözünürlük sunuyor. Gorilla Glass 3 ile kaplı ekran IPS tabanlı olarak karşımıza çıkıyor.

Gücünü 1.7GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Cortex-A7 çekirdeği ve 2.5GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Cortex-A17 çekirdeğinden oluşan MediaTek'in MT6595 yongasetinden alıyor. Cortex-A17 çekirdeklerinin Cortex-A9'dan %60 daha fazla performans sunduğunu hatırlatalım.

PowerVR G6200 grafik işlemcisine sahip olan akıllı telefon 3GB sistem belleği, 16GB/32GB/64GB dahili hafıza seçeneği, 3,100mAh batarya kapasitesi ve Android 4.4.4 işletim sistemi ile geliyor.

Meizu MX4'ün arka tarafına baktığımızda ise 20.7MP çözünürlüğüne sahip Sony IMX 200 sensör ile karşılaşıyoruz. 4K video kaydı yapabilen telefonun ön yüzünde ise 5MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş.

Meizu MX4 ilk olarak 20 Eylül tarihinden itibaren Çin'de 292$, 325$ ve 390$ fiyat etiketleri ile satışa sunulacak.

Ekli dosyalar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
vay vay

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tam iphone düşmanı

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
0MG90

0MG90

Üye
iPhone tuşu gördüm sanki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Türkiyede Olsa Varya Şu Cihazlar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
s805 performansında mimarisi var. qualcomm'un krait450 dediği aslında a17'ye çok çok yakın bir mimari. birde bunların yanında çalışan 4x1.7 Ghz a7 çekirdeği var. benchmark puanının yüksek olması bu sebepten.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
fk555897

fk555897

Üye
iPhone 6 Chinese Version

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Sizce Lg g3 mu yoksa bu meizu mu ¿¿ bence Lg iyidir :) dusunuyorum almayi iphone dan bunaldim artik :o

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Rıdvann4
KayraBey

KayraBey

Üye
50k gördük ya bunun sonu nereye varacak :D

dogubaba41

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ben S4 üm öldümü bunu getirteceğim aliexpressten s4 e boşa ilk çıktıgında 600 euro para vermiştim düşündüğüm diğer telefon Oneplus one oda dehşet telefon fiyatı 200-250 euro arasında değişiyor samsung marka adına boşa 100 200 euro fazladan para ödüyoruz ..

Invoke

Invoke

Üye
Bu arayüz yakında Nexus 5'inizde olacak gençler. :eek: @avast @mr.bell

• Beğen
Tepkiler: Dede
SHS

SHS

Üye
Güzel :D bi de mx4 pro çıkacak :naughty:

KayraBey

KayraBey

Üye
Süper...

cortex47

cortex47

Üye
Valla ben Huawei Ascend G700 kullanıyorum, bu yüzden diyeceğim şudur ki, MediaTek işlemcilere asla güvenmeyin. Göründükleri kadar güçlü değiller. Ben de o yüzden bu firmaların ürünlerinden uzak durma kararı aldım.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Valla ben Huawei Ascend G700 kullanıyorum, bu yüzden diyeceğim şudur ki, MediaTek işlemcilere asla güvenmeyin. Göründükleri kadar güçlü değiller. Ben de o yüzden bu firmaların ürünlerinden uzak durma kararı aldım.

Telefonundaki yonga benim tabletimde mevcut. (Mt6589) Bence gayet başarılılar. 1280×800px'de antutu'dan 12k puan alıyor. mc4, rr3, nfsMw gibi oyunları takılmadan oynuyor. 1080p filmleri dahi takılmadan izliyor. En önemlisi güç tüketimi de çok düşük.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
iphone tasarımı da böyle olması gerekiyordu.
adamlar çakma falan ama orjinal iphone'u tasarım olarak geçmişler :)

• Beğen
cortex47

cortex47

Üye
Telefonundaki yonga benim tabletimde mevcut. (Mt6589) Bence gayet başarılılar. 1280×800px'de antutu'dan 12k puan alıyor. mc4, rr3, nfsMw gibi oyunları takılmadan oynuyor. 1080p filmleri dahi takılmadan izliyor. En önemlisi güç tüketimi de çok düşük.

Antutu'dan ne puan aldığının bir önemi yok benim için. İstiyorsa 500k puan alsın. Telefon arayüzde takılıyor. Daha alalı 3 ay oldu restart atmaya başladı. Geriye basıyorsun çıkmıyor, ana sayfa tuşuna basıyorsun 5 saniye bekliyor en az. Kaldı ki 4 çekirdekli işlemci yapmışlar güya, herkesin affedersin b*k attığı Samsung'un çift çekirdekli işlemcilerinden çok daha güçsüz. MediaTek başarısız bir firmadır benim gözümde.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Antutu'dan ne puan aldığının bir önemi yok benim için. İstiyorsa 500k puan alsın. Telefon arayüzde takılıyor. Daha alalı 3 ay oldu restart atmaya başladı. Geriye basıyorsun çıkmıyor, ana sayfa tuşuna basıyorsun 5 saniye bekliyor en az. Kaldı ki 4 çekirdekli işlemci yapmışlar güya, herkesin affedersin b*k attığı Samsung'un çift çekirdekli işlemcilerinden çok daha güçsüz. MediaTek başarısız bir firmadır benim gözümde.
Sana sorunlusu denk gelmiş. MTK gayet güzel işler yapıyor. Snapdragon bile arayuzde takılma yapabiliyor. Üstelik 3gb ram olsa bile. Bunlar biraz yazılımsal sorunlar.

Üst Alt