Meireles Fener'e geldim çünkü...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Meireles Fener'e geldim çünkü...

[h=2]Portekizli yıldız, Azerbaycan milli maçı sonrası sorulan niçin Fenerbahçe'yi seçtiği yolundaki soruya, “İlgileri üst düzeydeydi. Israrları kendimi değerli hissetmemi ve mutlu olmamı sağladı” yanıtını verdi[/h]
Fenerbahçe’nin, transfer döneminin bitimine 2 gün kala İngiltere’nin Chelsea takımından 10 milyon Euro karşılığında renklerine bağladığı Raul Meireles, neden Sarı-Lacivertliler’i seçtiğini açıkladı. Portekiz’in Azerbaycan’ı 3-0 mağlup ettiği Dünya Kupası Grup Eleme maçının ardından basın toplantısına katılan yıldız oyuncu, neden Fenerbahçe’yi seçtiği yönündeki soruları yanıtladı. Geçen sezonun Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Chelsea’den Fenerbahçe’ye geçen Meireles, “Fenerbahçe beni uzun süredir istiyordu. Kulübün ilgisi üst seviyedeydi. Onların ısrarı, kendimi değerli hissettirdi ve mutlu etti. Ayrıca Türkiye’de forma giyen Portekizli arkadaşlarımın da mutlu olduklarını biliyordum. İmza atmak için Türkiye’ye gittiğimde de insanların sıcak tavrını çok sevdim. Doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum” ifadesini kullandı. Portekiz’in, Azerbaycan’ı 3-0 mağlup ettiği karşılaşmada başarılı bir oyun çıkaran Meireles, takımının ilk golünün de hazırlayacısı olmuştu.

Mersin İdmanyurdu maçında sahada

Fenerbahçe’nin yeni transferi Raul Meireles, büyük olasılıkla bugün İstanbul’a gelecek. Portekiz Milli Takımı’nın Lüksemburg ile deplasmanda oynadığı karşılaşmada 67 dakika sahada kalan, önceki günkü Azerbaycan maçında ise 90 dakika forma giyen yıldız oyuncu, yeni takım arkadaşlarıyla Mersin İdmanyurdu maçı öncesi 2 gün antrenmana çıkabilecek. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın, milli göreve gitmeden önce, “Seni cuma günü İstanbul’a bekliyorum” dediği Portekizli oyuncunun, gelişini bir gün öne aldığı belirlendi. Kocaman’ın, Chelsea’de sezon başı hazırlığını yapan, Portekiz Milli Takımı’yla maçlara çıkan Meireles’i, Mersin İdmanyurdu maçında sahaya sürmeyi planladığı belirtildi. Yıldız oyuncunun asıl sınavı ise 20 Eylül’deki Marsilya maçı olacak.

haltie

haltie

Üye
Su haberlere uyuz oluyorum ya adam çıkıp diyemez ya bana bu parayı veren aynı zamanda avrupa da olan bir takım yok diye

Jitou

Jitou

Üye
Baros-Riera ? Hem oynamıyolar hemde toplam 5.5 milyon euro alıyolar:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahce nin ilgisi yeter ...;)

haltie

haltie

Üye
Tamamen duygusal bir karar vermiş

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu ülkeye en büyük yıldızları ilk fenerbahce getirmiştir ve getirmeye devam ediyor ...

Bu işler prestije bakıyor ...

haltie

haltie

Üye
Prestije baksa galatasaray getirir ali kulube on milyon euro adama bilmiyorum ama 3 verilir en az ve bizde vergi yok onun için müthiş kazanc,bu iş para işi o da fenerde bolca var başka neden yok yani ama gidip rus liginden hollanda liginden oyuncu alırsan onlar başari için gelir şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş takimin oyuncusu prestije gelmez pek yani çünkü prestijin dibinden geliyor:D ama su var ki o adamı getirmek önemli bir iş büyük bir transfer ben o adamı çok izledim ama ondan daha çok salih uçanı izlemek istiyorum merak ediyorum...

haltie

haltie

Üye
Birde fenerin prestiji pek yok şu aralar hem avrupa liginden men edildi hem suren bir şike davası var hem yine elendi şampiyonlar ligine kalamadı hem başkanı hakkında bir sürü iddia var o yüzden şuan fb prestijden bahsedecek durumda değil...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Salih uçan da mükemmel bir oyuncu en az recep niyaz kadar ... Çıplak gözle izledim çünkü kendisini adana da ...

Jitou

Jitou

Üye
Halit saydığın şu durumlarda kuyt krasıc sow meireles fbyi tercih ediyorsa Fenerbahçenın buyukluğunu ve prestijini tartışmaya gerek yok

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Halit son 11 yılda avrupa da en çok puanı kim kazandırmış , kim en iyi oyuncuları kazandırmış Türkiye ligine , kim lig de başarılı olmuş ... Bir araştırma yap bakalım. :D

haltie

haltie

Üye
Bir kere fenerbahçe çok büyük olayı hemen böyle algılamayın iki de bir biz büyüğüz bizi kimse yıkamaz vs derseniz büyüklükten uzaklaşıp tarihinize ihanet edersiniz herkes biliyor fb bjk gs nın büyüklüğünü kimse ona bisey demez diyen sacmalar zaten.

Aziz yıldırım dediğim dedik bir insan son 3 yıldır her transfer döneminde dikkat edin krasic fenere gelecek diye haberler çıkardı ve geldi bu adam her transfer döneminde Türkiye ye gelmem dedi ona rağmen geldi neyse bunları tek tek anlatmaktansa sana bir soru sorayım sen objektif yanıtla

Sen manchester da oynayan başarilar kazanmış bir oyuncusun ve fransızsın manuda yıllık 2 milyon euro kazaniyorsun ve nerdeyse yarısını vergi olarak oduyorsun seni türkiyeden fb istiyor muazzam bir teklif uzun kontrat sana 33 34 yaşına geldiğinde bile 3 milyon eurodan fazla verecegini taahhüt ediyor bunun geldiğin takım her yıl şampiyonlar liginde bir yerlere geliyor kupayı alıyor ama fb bir iki tur atlarsa tarihi başari olacak fb men edilmiş geçen yıl başkanı hapis yatmış suç şike çete falan en iyi takımlar sıralamasında ilk 100 bile degil sen simdi fbnin prestijine mi gelirsin?

Bakın bu dediklerim her kulüp için geçerli bjk gs ts fb farketmez önce aynaya bakalım nerdeyiz nasiliz tamam fenerbahçe büyük ama prestij değil başari değil olay keşke öyle olsa.Adamda haklı bunu derse tepki alacak oda taraftari pohpohluyor yapacak bişey yok,

haltie

haltie

Üye
Halit son 11 yılda avrupa da en çok puanı kim kazandırmış , kim en iyi oyuncuları kazandırmış Türkiye ligine , kim lig de başarılı olmuş ... Bir araştırma yap bakalım. :D

valla okurken güldüm:D son 11 ne ya:D 10 de 5 de bisey de tam sayı de :D mesela son 5 yılda bjk çok istikrarlı avrupada bjkli olduğum için demiyorum ama gerçek bu son 12 yıla bakalım gsnin uefa süper kupası var kardeşim fb çeyrek finalde elendi herkes biseyler yaptı. Bjk kimleri getirdi eğer prestijse adamın milli takımdan 4 arkadaşı bjkde oynadı (simaoyla önceden q7 almeida fernandes) kendi ülkesinin takımı olan bir önceki yılın finalisti olan bragayi eledi prestijse futbolcular böyle somut şeylere daha çok bakıyor, ama büyük avrupa kulüpleriyle kıyas etme gafletine düşmeyelim.

Alex fergusonun dediği gibi istatistik mini etege benzer asıl görülmesi gerekeni göstermez.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İyi de bana örnek verme halit ...
Son 11 yılda Fenerbahce nın yaptıkları ortada ışte gözle görülür şekilde başarılı bir takım yani ..:)

haltie

haltie

Üye
Ama somut örnekler iyi ve doğru bir anlatimin değişilmezi :D

Ben uefa ve süper kupadan sonra hiç bir takımı basarili görmüyorum ligde zaten biri sampiyon oluyor beşiktas çifte kupa aldı türkiye süper kupası aldı sanırım 5 kere türkiye kupasini aldı avrupada bizim başarılarimiza göre kötü olmayan sonuçlar aldı buna rağmen başarısız cok daha iyisi gerek cita yüksek olmalı misal fb bu kadroyla sampiyonlar ligine katılmaliydi bir kere o yüzden başarısız yatirim çok sonuç yok

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Uefa da artık başarılı olacaktır bu takım ...
Spartak moskova maçında çok şanssızdık . Hak etmemiştik elenmeyi ... Sağlık olsun ...

haltie

haltie

Üye
Inşallah tek dileğimiz o kupa almasin ama bir yarı final harıka olur herkesin ihtiyacı var ben kendime dusen desteği vericem her takıma avrupada gönülden istiyoruz spartak maçında bjk elenmiş gibi üzüldüm kızdım yalan yok umarım herkes gsnin 2000 yılında kupayı aldigindaki gibi birlesir ve yeni başarılar gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...