MeeGo Türkiye ile Türkiye'de ilk Tizen Geliştirici Cihazı Tanıtımı & Tanışma Etkinliği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
MeeGo Türkiye ile Türkiye'de ilk Tizen Geliştirici Cihazı Tanıtımı & Tanışma Etkinliği

MeeGo/Tizen Türkiye, Istanbul 'da buluşma ve Türkiye'de ilk Tizen geliştirici cihazı tanıtımı için etkinlik düzenliyor! N9'larımızı, N900'lerimizi, Tizen'imizi alıp, 3 Haziran Saat 13:00 'da, Taksim'de Ekvator Cafe 'de buluşuyoruz. Hem tanışma, hem yeni teknoloji ve oyuncakları tanıtma, hem de MeeGo ve Tizen etrafındaki geliştirme olanakları hakkında biraz sohbet etmek, belki de beraber çalışmak, yer almak isteyen isteyen tüm kullanıcılarımızı, bize katılmaları için davet ediyoruz!

Ayın üçünde görüşmek üzere, :)

Evet arkadaşlar MeeGo'nun devamı olan Tizen işletim sistemi bu buluşmada tanıtılacak. İlgilenenler katılabilir.
Adres:

Temmuz'da benzer bir tanıtım Ankara'da da yapılacak.

Ayrıntılı bilgi:

Not: Reklam değildir. Tizen/Meego Türkiye topluluğu Linux Foundation tarafından desteklenmektedir.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Linux'un böyle toplantılar yapması çok güzel.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
aslında toplantı değil, daha çok sohbet havasında geçecek. :)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
izmirde de yapsalar keşke, istanbula da gelirdim de şu finaller olmasa :(

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
benim okul bitti bile :D

Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
izmir'de olsa iyi olurdu.belki ankaradakine gelirim.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Benimki de bitti ama ne yazıkki.Web performansı ile ilgili bir video çekerseniz çok iyi olur.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
ankara'daki buluşmaya kadar muhtemelen yeni telefon almış olurum. aldıktan sonra videoların hepsini çekip paylaşacağım. n8'i yakın zamanda sattım.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
NUD

NUD

Üye
Gelmeye çalışırım :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
ankara'daki buluşmaya kadar muhtemelen yeni telefon almış olurum. aldıktan sonra videoların hepsini çekip paylaşacağım. n8'i yakın zamanda sattım.

Hayırlısı olsun şimdiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt