Medikal ilaclara bakış açınız nedir ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Örneğin ben; Gribi sız atlatırım, maçta sakatlanırım ben-gay vazelin tarzı şeyler kullanmam, öksürük gelir doğal yöntemlerle sökerim. İşte ne bileyim lara güvenimi yitirdiğim için hiç bir zaman kullanmak istemem ( son çaredir benim için )

Başımdan da geçen çok zor bir durum vardı, ağzım yara olmuştu 4 reçete bir işe yaramamıştı, karbonat, mikrobun dağılmasını önleyecek mavi bir sıvı ve nöbet şekeri ile ağız ve dudak yarasını yendim. İnanın çok zordu ama doğal şeyler kullanarak üstesinden geldim, allah kimseye vermesin.
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Salih ilk cümledeki bazı kelimeler sansürlenmiş:ehe
Ben de kullanmam sadece boğazım dolduğunda antibiyotik alırım faydası oluyor:)
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
benimde larla aram pek iyi değil çok zor durumda kalmadığım sürece ağrı kesici bile içmem.

en iyisi doğal yöntemler.:oke: tabi mümkünse.

bu arada geçmiş olsun.
 
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
492
Haydar
.eRCaN.
Cevap
2
Görüntüleme
856
.eRCaN.
Revengeful
Cevap
2
Görüntüleme
807
Revengeful
Albert Einstein
Cevap
0
Görüntüleme
673
Albert Einstein
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt