McGregor Hull City'de!

Sponsorlu Bağlantılar

gutihaz1

gutihaz1

Üye
    Konu Sahibi
McGregor Hull City'de!
Siyah-beyazlılar, İskoç kalecisi
Allen McGregor'u Premier Lig'e
yolladı. 31 yaşındaki tecrübeli kaleci,
İngiltere Premier Lig'e bu
sezon çıkan Hull City takımına
transfer oldu. Beşiktaş, bu
transferden bonservis bedeli
olarak 1 milyon 800 bin pound alacak. Allan McGregor, sezon başında
bonservis bedeli ödenmeden
Glasgow Rangers'dan transfer
edilmiş ve Spor Toto Süper
Lig'de 26 maçta Siyah-beyazlı
formayı giymişti. McGregor'un önümüzdeki
sezondan itibaren formasını
giyeceği Hull City, İngiltere
Championship'i ikinci sırada
tamamlayarak, doğrudan
Premier Lig'e yükselme şansını elde etmişti.

Akıncı

Akıncı

Üye
kurtulduk:) iyi para kazandık.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Transferi henüz tam olarak gerçekleşmemiş .

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Feda yılında nedense o kadar adamı harcayıp bu adama o kadar para vermelerini anlamış değilim. Hadi onu geçtim bir Cenk değil. Volkan gençken kötü durumdaydı. Fenerbahçe vazgeçmedi sahip çıktı ve şuan Volkan parmakla gösterilen kalecilerden. Neden Cenk daha gençken hevesini kırıp daha kötü bir kaleciye daha fazla para veririz anlamış değilim.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Feda yılında nedense o kadar adamı harcayıp bu adama o kadar para vermelerini anlamış değilim. Hadi onu geçtim bir Cenk değil. Volkan gençken kötü durumdaydı. Fenerbahçe vazgeçmedi sahip çıktı ve şuan Volkan parmakla gösterilen kalecilerden. Neden Cenk daha gençken hevesini kırıp daha kötü bir kaleciye daha fazla para veririz anlamış değilim.

katılıyorum

ka_za

ka_za

Üye

Cenki bi kupa maçında oynayalım dediler tek sansimiz olan kupada, antalya maçında yedigi gollere bir bak bence. Gregor cok üst duzey maclar cikarmadi ama adam hata yapmiyodu kolay kolay. O defansla iyiydi bile bu defansimizin arkasina muslerayi koysak 3 assa 5 yukarı aynı golleri yerdi. Kötü olan bi kalecinin o kadar yıl Glasgow da oynamasida zor bence. Arkasindan üzülmeyiz umarim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Cenki bi kupa maçında oynayalım dediler tek sansimiz olan kupada, antalya maçında yedigi gollere bir bak bence. Gregor cok üst duzey maclar cikarmadi ama adam hata yapmiyodu kolay kolay. O defansla iyiydi bile bu defansimizin arkasina muslerayi koysak 3 assa 5 yukarı aynı golleri yerdi. Kötü olan bi kalecinin o kadar yıl Glasgow da oynamasida zor bence. Arkasindan üzülmeyiz umarim

bi maçla yargılamak olmaz geçen senede cenk vardı kalede. Cenk prof demiyorum sadece şans verilmeli. Adam henüz 23 yaşında ve 31 yaşındaki ünlü bir kaleciyle kıyaslanıyorsa ve Türkse sahip çıkılmalı diye düşünüyorum. Cenkin çok iyi maçlar çıkardığını gördüm ama gregor'un en fazla 3 tanedir.