McCleaner Türkçe Arama ve Mesaj Filtreleme Programı (Signed) (İstek)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emredel

emredel

Üye
    Konu Sahibi
McCleaner Türkçe Arama ve Mesaj Filtreleme Programı (Signed) (İstek)
Hayırlı bayramlar öncelikle herkese N95 8Gb dan N8 e terfi ettik ancak N8i hackleyemediğim için mccleaner adlı proyu yükleyemedim. Onun için signed versiyonun arıyorum ancak bulamadım elinde olan arkadaş varsa ve upload yaparsa çok sevinirim. Bulduklarımında yazıları hep are kare çıktı. Ayrıca opda sitesinde sertifika al signsisle imzala yükle olayına girmek istemiyorum çünkü geçenlerde bir arkadaşımın 5800ını hacklemek için cer- beklerken imeimiz kopyalandı onun için çekiniyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa çok memnun olurum. İyi forumlar... :nono:

sh0ck

sh0ck

Üye
Op'dadan N8'in için sertifika al, SignSis ile sertifikalandır.

Tepe tepe kullan. ;)

IMEI Olayından çekiniyorsan.. Beklemede kal.. Hiç bulaşma.. Bir Program için kendini riske atma.

devilmy

devilmy

Üye
Opta imei kopyalasa eski dandik telleri kopyalardı ben her tel aldkca cer alıyom sorunsz kullanıym

BOSCHHH

Üye
[email protected] ekle benı vereyım programı dostum..

--------------- Ekleme ---------------

Hayırlı bayramlar öncelikle herkese N95 8Gb dan N8 e terfi ettik ancak N8i hackleyemediğim için mccleaner adlı proyu yükleyemedim. Onun için signed versiyonun arıyorum ancak bulamadım elinde olan arkadaş varsa ve upload yaparsa çok sevinirim. Bulduklarımında yazıları hep are kare çıktı. Ayrıca opda sitesinde sertifika al signsisle imzala yükle olayına girmek istemiyorum çünkü geçenlerde bir arkadaşımın 5800ını hacklemek için cer- beklerken imeimiz kopyalandı onun için çekiniyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa çok memnun olurum. İyi forumlar... :nono:

[email protected] ekle benı vereyım programı dostum..

uyumsuz

Üye
BOSHHH burdan eklemiş olsaydınızda bizde faydalansaydık

kordanadam

Üye
ben de senin gibiydim hack olayına sıcak bakmıyordum ama inan çok basit ve kısa br olay. Sorunyaşamazsın forumda symnyan yine haclklend konısuna bak.hack yap kutrtul.

bilgehn42

Üye
Şu hack Nasıl Oluyo Beyler Biri Bana Anlatabilrimi 5800 Xpres Music Var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt