Maxicepe Neden Üye Oldunuz?

• 25 Nisan 2011
  • 505 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İlk ben anlatayım:ehe
    1.Neden: Ne zaman nette birşey arasam ilk maxicep çıkıyordu.Bu işte bir hayır vardır dedim ve direk üye oldum:d:
    2.Nedenim: Birşey indirmek istediğimde "linkleri görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir" diye o efsane yazıyı ortadan kaldırmak için:ehe

Yazan: MetQ7
  2. ilk zamanlar 5800 vardı kafama takılan bazı soruların yanıtlarını bulmak için öylesine ve linkleri görebilmek için mecburen üye oldum.. o zamanlar maxi benim için sadece sömürü kaynağıydı, sömürüp sömürüp çıkıyordum:naughty:
    Sonra aşKım N8'i aldım... işte o gündür bu gündür symbian3 destek bölümünde başlayan sevdam maxicepin her tarafına yavaş yavaş yayılmaya başladı daha yayılıyorum :d:
    şimdi iyiki varsın maxicep dedittirdi bu site bana:yuru
    facebook kullanmıyorum ama burası sayesinde ihtiyaç duymuyorum adminler siteyi hergün geliştiriyorlar biraz daha kendini aşsa TÜRK FACEBOOKU OLUR ÇIKAR:oke:

----------Eklendi @ 22:36:09 ---------- Yazıldı @ 22:32:32 ----------

Açık konuşmak gerekirse bundan önceki hitim divxlerim.com'du hep oradaydım şuan nasılsa aynı oradada her gün konuları takip ediyordum sohbet bölümünü falan ama gel görki kişi profillerinde ziyaretçi mesajları falan hiçbişey yoktu bu maxicepi bildim bileli burada olan bişeydi orası yıl olmuş 2011 daha yeni keşfettiler bunu n8'i aldığım günden beri artık gerisi yalan oldu benim için
    maxiforever:heyo:

3. Oyun indirmek için üye oldum

4. Hatırlamıyorum

5. böyle bir konu vardı sanki :hmmm

6. evet vardı boyle bır konu

7. Böyle bu konunun olup olmadığına baktım fakat bulamayınca açtım konuyu.
    Ayrıca fazla konu göz çıkarmaz:ehe

8. bi link vardı onu görebilmek için üye oldum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 15:03