Maxicep Yöneticileri Cepten İnternette Düzenlemeye İhtiyacınız Var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
free

free

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep Yöneticileri Cepten İnternette Düzenlemeye İhtiyacınız Var
maxicep gibi bir sitenin cepten internete duyarsız kalmayacağını düşünüyorum.pek çok kişi artık cepten internet kullanıyor.temel prensip hızlı ve mobil iletişim.maxicep sitesine girince ortaya şöyle bir problem çıkıyor.sayfa no o kadar küçükkü sayfaya dokunmatik bir telefonla dokunmak mümkün ama oldukça zor..
o yüzden 1,2,3,4.... yerine daha büyük dokunması kolay bir sayfalama kullanmanızı rica ediyorum..

mesela

önceki 1,2,3....sonraki bu tip bir sayfalamaya geçebilirseniz cepten dokunmatik internet kullanıcıları zorlanmaz kanısındayımü
saygılar

Chicago Made

Chicago Made

Üye
:S Oooo senin mantığınla Face'i kapatmaları lazım :D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Aslında iyi olur bende pc yok bende telden giriyorum pek zor olmuyo ama olsa iyi olur

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bekliyoruz

celibar

celibar

Üye
sonraki olarak '>' işareti kullanılıyor.onun yerine daha büyük simgeler eklenebilir.abimin 5800'ında bi girdim de gerçekten dokunmatikler de sıkıntı oluyor.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mobil tasarıma geçince bu sorunlar kalmayacak arkadaşlar.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
bende girmeye çalıştım , yükleniyor yazıyor , gelmiyor sayfa , 6600 da denedim

free

free

Üye
    Konu Sahibi
mobil versiyonuda sevmiyorum ben bu hali iyi tek isteğim sayfalara basmanın kolay olması
önceki 1,2,3.... sonraki

böylece önceki ve sonraki ibaresi büyük olduğundan forumu rahat rahat gezeriz..çok zor bişey istediğimi sanmıyorum

telefon sayfaları açmıyor demiyorum sayfalara basmak zor diyorum ilginize teşekkürler facebook için bolt 2.31 tarayıcı kullanıyorum...video izleme dışında sorunsuz metin boyutunuda büyütmek mümkün bilen bilir:.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Samsung Star la gayet rahat giriyorum :)Ama kalemi kullanarak.

free

free

Üye
    Konu Sahibi
Kapasitif telefonlarida düşunmesi lazim.maxicep cep sitesi oldugundan coktan dusunmesi lazimdi bunu.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Kapasitif telefonlarida düşunmesi lazim.maxicep cep sitesi oldugundan coktan dusunmesi lazimdi bunu.

Mobil sürüm gelecek yakında, onun haricinde tarayıcının yazı boyutunu büyülterek tıklanacak yeri de büyültebiliyorsunuz şimdilik böyle idare edin isterseniz ...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
yeni mobil maxicep te bunu düşünmüştür sanırım.

Starsley

İnş mobil hali bir an önce çıkar sabırsızlıkla bekliyorum

kendal_47

kendal_47

Üye
bende telefondan giriyorum bana görede cep sitesi olduğundan cepten girenlere kolaylıklar düşünülmesi gerekir bazı iyilestirmeler olmalı

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben hiç giremiyorum cepten :(

Samsun55''

Samsun55''

Üye
yarı pcden yarı cepten giriyorum her ay

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
yok ben giremem kont. yok :d: :d:

Starsley

Vodafone 8 lıraya sınırsız yapıyor abla ben uçwepten giriyom 1gb aşıyorum günde :D

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
s8530 o dev ekrandaki birsürü piksel ile çok rahat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...