Maxicep Teamspeak Adresi

Sponsorlu Bağlantılar

 • 3 Ekim 2013
 • 692 Okunma
 • 9 Cevap

 1. 3 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  TeamSpeak Nedir?
  Team Speak İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde online oyunlarında vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir çok oyunda bu özellik oyun içersinde standart olarak bulunmaktadır ancak gerek sunculara yüklenen ağırlık gereksede oyunlardaki güvenlik ağı nedeni ile bu özellikler bir çok oyundan kaldırılmıştır. Bu sebeble oyun içerisinde arkadaşlarınızla sesli olarak iletişime geçebilmek için TeamSpeak programı yardımımıza koşmaktadır.Team Speak programı oyunumuzda bizlere bir çok avantaj sağlamaktadır.

  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Maxicep adı altında bizimde bir teamspeak adresimiz olursa sohbet&muhabbet ve yardımlaşmayı kolaylaştırıcagını düşünüyorum düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .
   


  Yazan: manax

  Sponsorlu Bağlantılar
  Buğra bunu beğendi.
 2. 3 Ekim 2013 #2

  BLooD_ReG

  BLooD_ReG

  Mantıklı aslında maxicepte 1-2 saat, takilacaklar açsınlar konuşalım
   
  manax bunu beğendi.
 3. 3 Ekim 2013 #3

  manax

  manax
  yardımlaşmak bir yana üyeler arasındaki bağ artar hoş muhabbet her akşam forum bazında toplantılar falan :) hoş bi fikir aslında sadece biraz ilgi görmesi lazım desteklerinizi esirgemeyin :maxicep:
   
 4. 3 Ekim 2013 #4

  Şehriyar

  Şehriyar
  "Söz uçar yazı kalır"
  Burada açılan bir yardım konusuna üzerinden 3 yıl bile geçse, aynı sorunu yaşayan başka bir üye daha gelip, konuyu okuyup sorununa çözüm bulabiliyor.
  Kendi adıma konuşacak olursam mesela, symbian kullandığım zamanların üzerinden yıllar geçti. Çok iyi bildiğim şeyleri bile unuttum. Ama çevremden birileri bir yardım istediğinde konuları açıp bakıp hatırlıyorum ve yardım edebiliyorum.
  Eğer ki böyle bir sistemle yardımlaşırsak bilgiler kalıcı olmaz.. Ki buradan yardımlaşıldığında bu foruma da ihtiyaç olmaz.
   
  Reşwan, Nextman, Invoke ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 5. 3 Ekim 2013 #5

  manax

  manax
  Şöyle düşünelim birbirimizi daha iyi tanımak daha sohbet etmek için kullanabiliriz yapılan bilgi alışverişini ise foruma aktarırız
   
 6. 3 Ekim 2013 #6

  Kurtuluş40

  Kurtuluş40
  On numara bir mesaj tebrikler @Şehriyar
   
  GDDR5 ve Şehriyar bunu beğendi.
 7. 3 Ekim 2013 #7

  Uhops

  Uhops
  TeamSpeak kaç kb/s kullanır tahminen.
   
 8. 3 Ekim 2013 #8

  PowerPlay

  PowerPlay
  Cok fazla kullanmaz en cok 10 kb/s o da konusurken kullaniyor
   
 9. 3 Ekim 2013 #9

  Uhops

  Uhops
  İyiymiş.
   
 10. 3 Ekim 2013 #10

  manax

  manax
  aynen öle çok fazla kullanmıyor. Forum bazında olmasada syambian kullanıcıları olarak toplanabiliriz bilgi paylaşımını forumdan yaparız ordansa muhabbetimizi yapar tanışırız
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 14:06