Maxicep Teamspeak Adresi

Sponsorlu Bağlantılar

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep Teamspeak Adresi
TeamSpeak Nedir?
Team Speak İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde online oyunlarında vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir çok oyunda bu özellik oyun içersinde standart olarak bulunmaktadır ancak gerek sunculara yüklenen ağırlık gereksede oyunlardaki güvenlik ağı nedeni ile bu özellikler bir çok oyundan kaldırılmıştır. Bu sebeble oyun içerisinde arkadaşlarınızla sesli olarak iletişime geçebilmek için TeamSpeak programı yardımımıza koşmaktadır.Team Speak programı oyunumuzda bizlere bir çok avantaj sağlamaktadır.

Maxicep adı altında bizimde bir teamspeak adresimiz olursa sohbet&muhabbet ve yardımlaşmayı kolaylaştırıcagını düşünüyorum düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .

• Beğen
Tepkiler: Buğra

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Mantıklı aslında maxicepte 1-2 saat, takilacaklar açsınlar konuşalım

• Beğen
Tepkiler: manax
manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
yardımlaşmak bir yana üyeler arasındaki bağ artar hoş muhabbet her akşam forum bazında toplantılar falan :) hoş bi fikir aslında sadece biraz ilgi görmesi lazım desteklerinizi esirgemeyin :maxicep:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
"Söz uçar yazı kalır"
Burada açılan bir yardım konusuna üzerinden 3 yıl bile geçse, aynı sorunu yaşayan başka bir üye daha gelip, konuyu okuyup sorununa çözüm bulabiliyor.
Kendi adıma konuşacak olursam mesela, symbian kullandığım zamanların üzerinden yıllar geçti. Çok iyi bildiğim şeyleri bile unuttum. Ama çevremden birileri bir yardım istediğinde konuları açıp bakıp hatırlıyorum ve yardım edebiliyorum.
Eğer ki böyle bir sistemle yardımlaşırsak bilgiler kalıcı olmaz.. Ki buradan yardımlaşıldığında bu foruma da ihtiyaç olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, Nextman, Invoke ve 2 diğerleri
manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle düşünelim birbirimizi daha iyi tanımak daha sohbet etmek için kullanabiliriz yapılan bilgi alışverişini ise foruma aktarırız

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
"Söz uçar yazı kalır"
Burada açılan bir yardım konusuna üzerinden 3 yıl bile geçse, aynı sorunu yaşayan başka bir üye daha gelip, konuyu okuyup sorununa çözüm bulabiliyor.
Kendi adıma konuşacak olursam mesela, symbian kullandığım zamanların üzerinden yıllar geçti. Çok iyi bildiğim şeyleri bile unuttum. Ama çevremden birileri bir yardım istediğinde konuları açıp bakıp hatırlıyorum ve yardım edebiliyorum.
Eğer ki böyle bir sistemle yardımlaşırsak bilgiler kalıcı olmaz.. Ki buradan yardımlaşıldığında bu foruma da ihtiyaç olmaz.
On numara bir mesaj tebrikler @Şehriyar

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve Şehriyar
Uhops

Uhops

Üye
TeamSpeak kaç kb/s kullanır tahminen.

PowerPlay

PowerPlay

Üye
Cok fazla kullanmaz en cok 10 kb/s o da konusurken kullaniyor

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
aynen öle çok fazla kullanmıyor. Forum bazında olmasada syambian kullanıcıları olarak toplanabiliriz bilgi paylaşımını forumdan yaparız ordansa muhabbetimizi yapar tanışırız

Üst Alt