Maxicep Mobil Uygulama (ilk uygulama çalışmam arkadaşlar :) ) 3. versiyon eklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yilan53

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

Kolay gelsin..

Bi ara bende heves etmiştim ama SDK kurduktan sonra pc de çok hantal çalıştığı için vazgeçtim..

Kolay gelsin..

Bi ara bende heves etmiştim ama SDK kurduktan sonra pc de çok hantal çalıştığı için vazgeçtim..

Ben de aynını Android ve de Symbian için yapmıştım.Bilgisayar 1.8 GHz tek çekirdek,256 Mb RAM...Ben ne yapayım..

Tepkiler: Şehriyar

yilan53

Üye
    Konu Sahibi
yeni versiyon eklenmiştir arkadaşlar

FeC!

Üye
Hani cok sacma olucak ama bu isi az bucuk becerebilmek icin matematik lazım mı? Lazımsa 0 olan matematigimi 5 yapabilirim...

yilan53

Üye
    Konu Sahibi
Hani cok sacma olucak ama bu isi az bucuk becerebilmek icin matematik lazım mı? Lazımsa 0 olan matematigimi 5 yapabilirim...
yok matematik bilmek gerekmiyor kodlama bilmek gerekiyor

FeC!

Üye
Ezber olayına mı dayalı 9yleyse hayvan kibin kod yazabilirim O_o

yilan53

Üye
    Konu Sahibi

java pek bilmem ama bi merak sardı yarın şu sdk yı bir indireyim ilgileneceğim biraz bakalım
bi dene bakalım belki sen daha güzelini yazarsın yaza doğru ben bi devoloper hesabı alıp android markete de yükleyecem biraz daha geliştirecem kendimi

gelistirin kardeslerim herkez bir seyler yazsin ulke kalkinir kanatimce
Tesekkurler

PriZm

Üye
Android sdk yı indirdim şuan pc de android 4 kullanıyorum pek akıcı olmasa da

PriZm

Üye

Bende açılmıyor bile Android 4
şuanda uygulamalar kısmına girdim sanal telefondan boş ram 970 mb kullanılan 76 mb görünüyor.kesinlikle android 0 haliyle kat kat daha iyi.yapımcılar daha sonra batırıyorlar sistemi.

sende neden açılmıyor pc çokmu eski?

AMD turion x64 1.6ghz çift çekirdek
2.5gb ram

pc eski ya belkide 4 senelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...